ماساژ سبک زندگی افراد موفق است.
سبک زندگی

ماساژ سبک زندگی افراد موفق است.

4آیتم / 6رای‌دهنده / 14رای 30 دی 1397

لیستی از

ورزمان

ماساژ از هزاران سال پیش به عنوان بخشی از سبک زندگی روزمره بشر بوده است. در دهه های اخیر بشر با توجه به یک جانشینی بیشتر در شغل های مختلف و عدم تحرک کافی به دلیل زندگی ماشینی دچار مشکلات اسکلتی از جمله کمر درد شده است. ماساژ به عنوان یک راهکار میان رشته ای میتواند تا حدودی جایگزین یوگا، مدیتیشن و ورزش باشد. افرادی که در هفته حداقل 30 دقیقه در منزل یا محل کار خود از خدمات ماساژ استفاده میکنند احساس سلامتی و خوشبختی بیشتری دارند.

  1
 1. ماسور کیست؟

 2. رای بدهید
  0
  6

  ماسور یک فرد متخصص و آموزش دیده توسط مراجع قانونی است که ساعت های متمادی تحت نظر یک استاد متبهر ماساژ دوره های کاربر ماساژ سازمان فنی و حرفه ای را در ایران گذرانده است و با آزمون های علمی و عملی موفق به کسب مدرک معتبر شده است. این فرد با درک نیاز فرد متقاضی ماساژ بهترین کیفیت خدمات را با توجه به دانش کافی ماساژ و حسن اخلاق و ادب و مشتری مداری اجرا مینماید.

  2
 3. ماساژ چیست؟

 4. رای بدهید
  0
  4

  این لیست به همت بخش محتوای ورزمان، سامانه سفارش خدمات ماساژ varzeman.com برای آشنایی کاربران با ماساژ و تنوع آن ایجاد شده است. ماساژ چیست؟ ماساژ حرکت دست یا پای فرد یک فرد به نام ماسور بر روی بدن فرد دیگر همراه با توعی از حرکات فشاری، لرزشی، سرانشی، ضربه ای و کششی است که به هدف کاهش استرس، تن آسایی و آرامش بدنی و ذهنی اجرا میگردد. ماساژها تنوعی بسیاری دارند که با روغن یا ابزار های متنعی نیز ممکن است همرا باشند.

  3
 5. ماساژ ایرانی

 6. رای بدهید
  0
  3

  یکی از قدیمی ترین منابع ماساژ در ایران به کتاب قانون بو علی سینا داشمند ایرانی بر میگردد. او سه نوع ماساژ را برای درمان توصیه کرده است. در حال حاضر آموزش ماساژ ایرانی بخشی از آموزش های لازم برای افراد ماسور در ایران است که در دوره های جامع کاربر ماساژ سازمان فنی و حرفه ای به آن پرداخته می شود. ماساژ ایرانی در سده های اخیر توسط دلاکان در حمام های پر رونق قدیمی اجرا میشده است.

  varzeman@ این آیتم را به لیست اضافه کرده است.
  4
 7. انواع سبک های ماساژ بر اساس جغرافیا

 8. رای بدهید
  0
  1

  بخش های مختلفی از جهان مانند ایران، سوئد، تایلند، چین، ژاپن، هند و... صدها و هزاران سال است که ماساژ های معروف و مخصوص به خود دارند. سبک های متنوع، حرکات های مختلف و نحوه فشاردادن و لمس بدن و تحریک نقاط عصبی خاص تنوع زیادی در اجرا و سبک های ماساژ به وجود آورده است.

  فکر می‌کنید این لیست ناقص است؟ آن را کامل‌تر کنید...