لیست می
به لیست‌می خوش آمدید...
لیست‌می عضو جدیدی از خانواده‌ی محتوای وب فارسی است؛ عضوی جدید اما متفاوت!
با کمک لیست‌می، نظرات، پیشنهادها و علاقمندی‌هایتان را به شکلی جدید، با دیگران به اشتراک بگذارید.
موثرترین بازیکن تیم ملی ایران در جام جهانی
بهترین سریال در حال پخش در شبکه نمایش خانگی
خواندنی‌ترین رمان منتشر شده در یک سال اخیر
بهترین گوشی میان رده موجود در بازار
بهترین فیلم سینمایی عاشقانه تاریخ سینمای جهان
پرطرفدارترین باشگاه فوتبال اروپا
بهترین رستوران محلی در شمال کشور
جذاب‌ترین نقطه تهران برای وقت‌گذرانی در عصر جمعه
اگر موارد بالا، بخشی از موضوعات بااهمیت برای شماست، پس با لیست‌های تعاملی لیست‌می همراه شوید...
لیست‌می؛ دنیای لیست‌ها!
لیست‌می دنیای لیست‌هاست؛ لیست‌هایی درباره همه چیز! اما لیست‌هایی که اینجا می‌بینید، ساکت نیستند! آن‌ها زنده‌اند و با شما حرف می‌زنند!
با کمک لیست‌می، به راحتی می‌توانید لیست‌های پویا و تعاملی بسازید و به لیست‌های دیگران سر بزنید. لیست‌می یک شبکه اجتماعی است، پس به سادگی افراد و لیست‌ها را دنبال کنید و لیست‌های خودتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.
رای بدید!
نظر شما برای همه مهم است! لیست‌می به شما این امکان را می‌دهد که به آیتم‌های موجود در هر لیست، رای بدهید.
در کنار هر آیتم در لیست، دو دکمه رای موافق و مخالف می‌بینید. اگر دوست دارید جایگاه هر آیتم را بالاتر یا پایین‌تر ببرید، به آن آیتم رای مثبت یا منفی بدهید.
اما این پایان ماجرا نیست! الگوریتم هوشمند موجود در لیست‌می، بر اساس آرای مثبت و منفی شما، به هر آیتم امتیاز داده و لیست را به صورت خودکار مرتب می‌کند. در نتیجه، به سادگی بهترین‌ها را خواهید شناخت.
بازم مونده: تکمیل لیست!
کار شما با لیست‌ها با رای دادن تمام نمی‌شود. فکر می‌کنید لیست دوست‌تان ناقص است!؟ به راحتی می‌توانید آن را گسترش دهید و آیتم مدنظر خود را به آن لیست اضافه کنید. مسلما با کمک شما، محتوای موجود در لیست‌می غنی‌تر خواهد شد.
می‌پرسید چطور!؟ در پایان هر لیست، جایی برای اضافه کردن آیتم جدید به لیست دیگران وجود دارد. پس اگر در هر لیست، موردی از قلم افتاده، حتما آن را به لیست اضافه کنید!
آغاز همراهی
لیست‌می یک نهال نوپاست؛ اما به عنوان بستری برای نشر محتوای فارسی در وب، اهداف بلندی در سر دارد. مهم‌ترین عامل در رسیدن به این اهداف، همراهی شماست. پس با ما همراه شوید!