بهترین سئو کارهای جهان و ایران در سال 1401 (2022) که کاملا علمی و درست کار می کنند
کار و فناوری

بهترین سئو کارهای جهان و ایران در سال 1401 (2022) که کاملا علمی و درست کار می کنند

3آیتم / 6رای‌دهنده / 8رای 2 بهمن 1400

لیستی از

لیست می

مهارت های تکنیکال در سئو بسیار مهم هستند. در کنار این مهارت های فنی و برنامه نویسی وب، یک سئو کار حرفه ای در سطح بین المللی دارای مهارت های بازاریابی و تبلیغات نیز هست. زمانی یک سئو کار و متخصص سئو موفق است که بتواند مشتریان یک کسب و کار را بشناسد، بتواند رفتار آن ها را تجزیه و تحلیل کند و در راستای اهداف خود از کمپین های بازاریابی و تبلیغات به درستی استفاده کند. او باید یک دیجیتال مارکتر قوی باشد و در کنار آن علم های مختلف بازاریابی را با هم یاد بگیرد. آینده و سرنوشت یک سایت با هزینه های بالایی که دارد در دستان یک متخصص به نام سئو کار است. بنابراین با شناخت افراد درست در این زمینه بهترین ها را انتخاب کنید.

  1
 1. Neil Patel

 2. رای بدهید
  0
  3

  نیل پاتل پرفروش‌ترین نویسنده در «نیویورک تایمز» و یکی از بهترین کارشناسان سئو در بازار است. کار و استراتژی های او باعث محبوبیت او در سراسر جهان شد. دوره های او مخصوصاً برای کارآفرینان جدید طراحی شده است که می خواهند در استراتژی ها و تاکتیک های سئو خود پیشرفت کنند. سمینارها و سخنرانی های او در مورد استراتژی های سئو با استقبال مثبت کارآفرینان جوان و کهنه کار مواجه شد. او همچنین وبینارهای زنده زیادی را برای کمک به مردم برگزار کرده است تا بتوانند به راحتی مکالمه خوبی داشته باشند.

  2
 3. Marie Haynes

 4. رای بدهید
  0
  3

  او پیشرو در صنعت سئو محسوب می شود و بیش از 10 سال تجربه در سئو دارد. ماری در مقابله با الگوریتم پنگوئن گوگل حرفه ای است. افراد بسیار کمی از آن درک دارند. او اغلب در انجمن های سئو مشاوره می دهد و دانش او تقاضای زیادی دارد. او همچنین در سال‌های گذشته وب‌سایت‌ها را تجزیه و تحلیل می‌کند و نظرات خود را در انجمن‌هایی که در آن شرکت می‌کند برای مشتریانش ارسال می‌کند. اگر می خواهید رتبه خود را بهبود ببخشید، باید بروید و وبلاگ های او را بررسی کنید.

  3
 5. Brian Dean

 6. رای بدهید
  0
  2

  برایان دین به خاطر وبلاگ معروف خود "Backlinko.com" که توسط فوربس به عنوان "وبلاگ برتر برای دنبال کردن" فهرست شده است، به نام خود جایزه برایان دریافت می کند. او یک متخصص سئو و یکی از بنیانگذاران Backlinko است که بهترین استراتژی های بازاریابی دیجیتال را ارائه می دهد که رتبه شما را بهبود می بخشد، همه رقبای شما را شکست می دهد و ترافیک بیشتری را به وب سایت شما هدایت می کند. اگر در سئو مبتدی هستید، وبلاگ های او برای شما بسیار مفید خواهد بود. او همچنین یک کانال یوتیوب نیز دارد که در آن بهترین دانش را در زمینه سئو در اختیار شما قرار می دهد. مکان خوبی برای شروع سفر سئوی خود است زیرا به شما کمک می کند نتیجه ترافیک خود را افزایش دهید.

  فکر می‌کنید این لیست ناقص است؟ آن را کامل‌تر کنید...