دنبال ساختن یک رابطه رویایی باش (کتاب هایی برای ساختن یک رابطه رویایی)
فرهنگ و هنر

دنبال ساختن یک رابطه رویایی باش (کتاب هایی برای ساختن یک رابطه رویایی)

8آیتم / 6رای‌دهنده / 27رای 8 فروردین 1398

لیستی از

امیر دانشی پور

در زندگی مشترک همیشه نیاز به آموختن و تغییر داریم. نیاز به شناخت همدیگه . جالبه که انسان ها هزاران سال تکامل در کنار همدیگه داشتن و همین باعث شده که یک سری اصول و قواعد برای هر دو جنس ایجاد بشه. لازمه که این اصول رو یاد بگیرید و بدونید که با دونستن همینا می تونید راحت تر طرف مقابلتون رو بشناسید و درک کنید . داشتن یه زندگی رویایی واقعا رویا نیست، قابل دسترسه، مهم اینه چقدر براش آماده باشی.

  1
 1. کتاب رازهایی درباره‌ی مردان که هر زنی باید آن‌ها را بداند

 2. رای بدهید
  0
  4

  نویسنده : باربارا دی آنجلیس، مترجم : هادی ابراهیمی.آیا تا به حال اندیشیده‌اید که چرا در حالیکه شا مدتی است راه را گم کرده‌اید، همسرتان ترجیح می‌دهد همچنان به رانندگی ادامه بدهد، به جای اینکه لحظه‌ای توقف کرده و و آدرس درست را از دیگران بپرسد؟ چرا مردها که سعی در کنترل شما دارند، به طرزی پنهانی از کنترلی که شما روی آنها دارید می‌ترسند؟ چرا مردها به سختی می‌توانند اجازه دهند به آنان نزدیک شوید؟و...

  2
 3. کتاب رازهایی درباره‌ی زنان که هر مردی باید آن‌ها را بداند

 4. رای بدهید
  0
  3

  نویسنده : باربارا دی آنجلیس، مترجم : هادی ابراهیمی.رازهایی درباره‌ی زنان به شما نشان خواهد داد که در واقع دلایل هوشمندانه و ظریفی برای تمامی احساسات، افکار و رفتار‌های ما زن‌ها وجود دارند. بی‌دلیل نیست که پنج بار به مردی که دوستش داریم زنگ می‌زنیم، تا بلکه دست آخر، اورا پیدا کنیم. بی دلیل نیست که هرگاه او در خودش فرو می‌رود، ناراحت می‌شویم و سعی داریم بفهمیم چه چیزی او را ناراحت می‌کند.بی دلیل نیست که هرگاه به برنامه‌ریزی‌های ما علاقه‌ای نشان نمی‌دهد، ناراحت می‌شویم. و...

  3
 5. کتاب ۵ زبان عشق

 6. رای بدهید
  0
  3

  نویسنده : گری چاپمن، مترجم : محمد یوسفی.ایده‌های ساده؛ تداوم عشق عاشق شدن آسان است، اما عاشق ماندن یک چالش واقعی است! چطور می‌توانیم با وجود همه‌ی خواست‌ها، تعارضات و خستگی و درماندگی‌های زندگی روزمره، رابطه‌مان را تازه و رو به جلو نگه داریم؟! در پرفروش‌ترین کتاب لیست نیویورک‌تایمز یعنی «۵ زبان عشق»، شما با رمز و رازهای ساده‌ای آشنا می‌شوید که رابطه‌ی میلیون‌ها زوج در نقاط مختلف جهان را نجات داده

  adp@ این را اضافه کرده است.
  4
 7. کتاب سیر عشق

 8. رای بدهید
  1
  3

  نویسنده : آلن دوباتن، مترجم : سمیه رضایی.«نویسنده با مهارت دو سوی ازدواج را نشان می‌دهد و به کاوش تعامل ناسازگار عشق رمانتیک و عشق در عمل می‌پردازد. سیر عشق، کتابی نیمه ادبی و نیمه خودیاری است که با روشنی شکاف‌های پیچیده و نه چندان پیچیده یک ازدواج مدرن را توصیف کرده و نشان می‌دهد برای سال‌ها کنار هم ماندن چه چیزی لازم است. این رمان غیرسنتی روحیه و پیامی سخاوتمندانه دارد.

  5
 9. کتاب هنر عشق ورزیدن

 10. رای بدهید
  1
  3

  نویسنده : اریک فروم، مترجم : شاپور پشابادی.هنر عشق ورزیدن یکی از شناخته‌شده‌ترین و پرفروش‌ترین کتاب‌های اریک فروم است. فروم نظریه‌پردازی است که پایگاه جدیدی را در روانکاوی اجتماعی، فلسفه و جامعه‌شناسی انتقادی بنیان نهاده است. او روانکاوی را علاج مشکلات بشر و راهی به سوی تحقق یک جامعه معقول می‌دانست. در این کتاب فروم به سراغ یکی از مهم‌ترین مفاهیم و مسائل بشر یعنی عشق رفته است.

  adp@ این را اضافه کرده است.
  6
 11. کتاب ۱۲۴ نکته برای ایجاد رابطه‌ی بهتر

 12. رای بدهید
  1
  2

  نویسنده : لوری وایی، مترجم : علی بابایی‌زاد.داشتن رابطه موفق از موهبت‌های فردی است. چرا که نیاز به تعلق سومین پله از سلسله مراتب نیازهای انسانی مزلو است و عدم رضایت‌مندی در احساس تعلق و عشق مانعی در جهت رشد و پویایی شخصیت می‌باشد. برای ایجاد رابطه‌ای سالم به ساختار روانی‌ای نسبتا سالم نیاز است. در این کتاب نویسنده به عنوان تحلیلگر رفتار متقابل به نکاتی پرداخته است.

  adp@ این را اضافه کرده است.
  7
 13. کتاب از رابطه بد به رابطه خوب

 14. رای بدهید
  1
  2

  نویسنده : دیوید برنز، مترجم : زویا جهانی.کتاب صوتی «از رابطه‌ بد به رابطه خوب» نوشته‌ی دکتر دیوید برنز، نویسنده‌ی کتاب کاربردی «از حس بد به حس خوب» است که با ترجمه‌ رویا جهانی و خوانش رامونا شاه منتشر شده است. شما با استفاده از تکنیک‌های این کتاب می‌توانید زندگی‌تان را متحول کرده و از روابط عاشقانه و رضایتمندانه‌تر با کسانی که دوستشان دارید لذت ببرید. شما لایق روابط صمیمی و باارزش هستید.

  adp@ این را اضافه کرده است.
  8
 15. کتاب چه کنیم تا عشق رویایی به دلزدگی نینجامد

 16. رای بدهید
  1
  2

  نویسنده : آیالا مالاچ پاینز، مترجم : فاطمه شاداب.در این کتاب، نخست روند دل‌زدگی زوج‌ها، علل، علایم و نشانه‌های هشدار دهنده آن را شرح می‌دهد، سپس روش‌های مقابله با آن را بیان می‌کند. برای این منظور با افتراق دل‌زدگی از مشکلات ناشی از افسردگی یا سایر مسائل آسیب‌شناختی، سه رویکرد اصلی بالینی یعنی روان پویایی، روان رفتاری و نظام‌مند را با رویکرد روان‌شناسی اجتماعی و روان‌شناسی وجودی درهم می‌آمیزد.

  adp@ این را اضافه کرده است.
  فکر می‌کنید این لیست ناقص است؟ آن را کامل‌تر کنید...