لیست بهترین آش و حلیم فروشی های تهران - برای افطار ماه رمضان 99
سبک زندگی

لیست بهترین آش و حلیم فروشی های تهران - برای افطار ماه رمضان 99

3آیتم / 7رای‌دهنده / 7رای 19 اردیبهشت 1399

لیستی از

masih

ماه رمضان و افطارهای نوستالژی این ماه با حلیم و آش های خوشمزه می تواند رنگ و بوی دیگری داشته باشد. در تهران علاوه بر حلیم و آش فروشی های محلی چند حلیمی و آش پز هستند که خیلی معروف تر هستند و آش و حلیم های بسیار خوشمزه ای دارند. البته برای خیلی ها پیک موتوری و یا اسنپ هم مهم است تا در این روزها که درگیر هستند سفارش آن ها را بیاورد. من در این لیست چند حلیم و آش فروشی معروف تهران را می آورم. این لیست را کامل تر کنید و به اون هایی که تجربه استفاده دارید رای بدید تا بهترین و بدترین حلیم و آش رو بهتر معرفی کنیم.

  1
 1. حلیم مجید - بیش از 30 سال سابقه

 2. رای بدهید
  0
  3

  از نظر خیلی ها بهترین حلیم فروشی تهران مجید است. حلیم فروشی مجید از گوشت بره تازه برای پخت حلیم استفاده می‌کند و برای همین هم قیمتش کمی از حلیم فروشی های دیگر بالاتر است. حلیم فروشی مجید در روزهای عادی هر روز از ساعت ۶ تا ۹ صبح حلیم می‌دهد و در روزهای ماه رمضان می‌گویند که حداقل دو سه ساعت زودتر از افطار باید جلوی مجید بود. قیمت هر کیلو حلیم مجید ۱۶ هزار تومان است و در پاسداران، ضلع جنوبی میدان اختیاریه، پلاک ۲۳۷ واقع شده. فقط اینکه مجید کارتخوان ندارد.

  2
 3. آش و حلیم دارچین

 4. رای بدهید
  0
  2

  هر موقع در یک عصر پاییزی در حال گذر از خیابان ستارخان بودید و متوجه جمعیتی که جلوی یک آش فروشی صف ایستاده اند شدید، مطئن شوی به دارچین رسیده اید. رستورانی نامی و کاربلد که به بی رقیب ترین آش فروشی غرب تهران تبدیل شده است. حلیم های این رستوران به اندازه آش هایش معروف هستند حتی خیلی ها حلیم های آن را بهتر میدانند ولی هر چه که هست وقتی وارد دارچین شدید برای شما فرقی نمیکند که آش میخواهید یا حلیم، شما با خوشمزه ترین وعده عذایی آن روزتان مواجه خواهید شد. در خیابان ستارخان نرسیده به باقر خان، نبش کوچه آفرند، پلاک ۱۵۵.

  3
 5. حلیم صبا

 6. رای بدهید
  1
  1

  در اقدسیه، نبش علیخانی

  فکر می‌کنید این لیست ناقص است؟ آن را کامل‌تر کنید...