کتاب هایی برای اینکه بتوانید مدیر خود باشید
کار و فناوری

کتاب هایی برای اینکه بتوانید مدیر خود باشید

11آیتم / 10رای‌دهنده / 38رای 8 فروردین 1398

لیستی از

امیر دانشی پور

ما در ایران تا بخواهید مدیر داریم و به همان اندازه مدیریت سلیقه ای.برای موفقیت و تبدیل شدن به یک مدیر و راه انداختن کسب و کار خودتان باید بخوانید و یادبگیرید.کتاب هایی که معرفی می شوند بهترین این کتاب ها هستند. لطفا پیشنهادات خود را به این لیست اضافه کنید.

  1
 1. کتاب پدر پولدار، پدر بی‌پول

 2. رای بدهید
  0
  5

  این کتاب نوشته رابرت کیوساکی است و یکی از کتاب های معروف در حوزه کسب و کار و آموزش مدیریت مالی شخصی است. در این کتاب بسیاری از باورهای رایج و غلط خانواده ها و پدرها و مادرها را به نقد می کشد...

  mhghodusi@ این را اضافه کرده است.
  2
 3. کتاب نقشه راه توسعه فردی

 4. رای بدهید
  0
  5

  مدیر خود بودن، یعنی داشتن هدف، برنامه و نقشه راهی برای رسیدن به آن هدف. در این کتاب، ندا مفاخری و شاهین شاکری، راهنمایی کاربردی و اجرایی را در اختیار خوانندگان قرار می دهند که بتوان به سادگی، با عمل کردن به آنها، به سمت اهداف حرکت کرد. این کتاب مانند یک مربی برای شما عمل می کند. از شما می پرسد و با پاسخ هایتان برای رسیدن به هدف، برنامه ریزی می کند. راه تهیه کتاب: https://modiriran.ir/?p=18100

  shakeri@ این را اضافه کرده است.
  3
 5. کتاب چرا مدیریت زمان جواب نمی دهد؟

 6. رای بدهید
  0
  4

  برای اینکه بتوانید مدیر خودتان باشید، لازم است که زمانتان را مدیریت کنید. ولی خیلی وقتها، مدیریت زمان جواب نمی دهد. در این کتاب، شاهین شاکری به این پرداخته است که چرا مدیریت زمان جواب نمی دهد و چه کار کنیم که جواب دهد. در این کتاب، راهکارهایی عملی و ساده برای مدیریت زمان پیشنهاد شده که کاملاً کاربردی هستند. کتاب از اینجا در دسترس است: https://modiriran.ir/?p=16218

  shakeri@ این را اضافه کرده است.
  4
 7. کتاب ‌استراتژی اقیانوس آبی : چگونه فضای بازاری بدون مدعی خلق کنیم که در آن رقابت معنا ندارد

 8. رای بدهید
  1
  6

  نویسنده : دبلیو چان کیم ، رنه مابورنیا، مترجم : علیرضا پورممتاز.این استراتژی به ما نشان می‌دهد که چگونه می‌توانیم خودمان را از اقیانوس سرخ رقابت خونین برهانیم و به بازاری بی‌رقابت در اقیانوس آبی وارد شویم که مشخصه آن تقاضای جدید و رشد سودآور و پرتوان است. درک فرآیند بازسازی اقیانوس آبی در تضمین آن اهمیتی کلیدی دارد، بقایی که نشان می‌دهد اقیانوس آبی خلقی یکباره نیست بلکه فرایندی تکرارشدنی است.

  adp@ این را اضافه کرده است.
  5
 9. کتاب با چرا شروع کنید : رهبران بزرگ چگونه الهام‌بخش ديگران می‌شوند؟

 10. رای بدهید
  0
  3

  نویسنده : سايمون سينک، مترجم : عليرضا خاکساران.برخی صرفاً عنوان رهبر را یدک می‌کشند و برخی در عمل رهبری می‌کنند. گروم دوم الهام‌بخش ما هستند نه گروه اول. این رهبرانِ فردی یا سازمانی را دنبال می‌کنیم نه به دلیل اینکه مجبوریم، بلکه خودمان می‌خواهیم.همه‌ی ما می‌توانیم این الگو را فرا بگیریم.

  adp@ این را اضافه کرده است.
  6
 11. کتاب افسانه کارآفرینی : چرا اغلب کسب‌وکارهای کوچک موفق نمی‌شوند و راه‌حل آن چیست؟

 12. رای بدهید
  0
  3

  نویسنده : مایکل گربر، مترجم : کاوش حسین‌تبار ، مجید فیاض‌فر.ریشه های موفقیت برترین کسب و کارهای دنیا کدامند؟ هفت استراتژی کاربردی که در توسعه کسب و کار باید بدانید نحوه به کارگیری صحیح قانون پنج هزار برابر در کسب و کار کاربرد قانون نقطه قدرت در کسب و کار.

  adp@ این را اضافه کرده است.
  7
 13. کتاب مدیریت زمان

 14. رای بدهید
  0
  2

  نویسنده : برایان تریسی، مترجم : مهدی قراچه‌داغی.روش‌هایی که در این کتاب توضیح داده شده‌اند به صدها هزار مدیر و مدیر ارشد در همه‌ی زمینه‌های فعالیت کمک کرده‌اند و به شما هم همین کمک را خواهند کرد.

  8
 15. کتاب شیوه های رهبری برای نسل جدید استیو جابز

 16. رای بدهید
  0
  2

  نویسنده : جی الیوت.استیو جابز بدون شک پدیده‌ای بود که بسیاری او تفکر مدیریتی‌اش را به چراغ راه خود می‌‌انگارند و سعی می‌کنند با الهام گرفتن از او مسیر کاری و زندگی خود را مشخص کنند. اما جابز چگونه شیوه فکری و مدیریتی‌اش را به دست آورده است؟

  adp@ این را اضافه کرده است.
  9
 17. کتاب مذاکره

 18. رای بدهید
  0
  2

  نویسنده : برایان تریسی، مترجم : مهدی قراچه داغی.مذاکره بخشی مهم از کار و زندگی و برقراری ارتباط با دیگران است. مذاکره روشی است که اشخاص با علایق و ارزش‌های مختلف، راههایی سازنده برای زندگی و کارکردن در کنار هم به شکلی هماهنگ پیدا می‌کنند. توانایی ما در مذاکره کردن به شکل موفق، در تبادلات و تعاملات‌مان با دیگران سهم بسزایی دارد.

  adp@ این را اضافه کرده است.
  10
 19. کتاب درس‌های ایلان ماسک برای کسب و کار، موفقیت و کارآفرینی

 20. رای بدهید
  1
  3

  نویسنده : آندرو نایت، مترجم : علی علی‌پناهی.این کتاب داستان زندگی کارآفرین و مخترع موفقی است که می‌تواند برای نسل امروز و نسل‌های آینده الگو و سرمشق باشد. ایلان از هوش سرشاری برخوردار نیست و تمام پیشرفت‌ها و موفقیت‌های او مدیون کار و تلاش خستگی‌ناپذیر او است، به‌طوری‌که هم‌اکنون به‌عنوان جوان‌ترین میلیاردر جهان، بیش از ۱۰۰ ساعت در هفته کار می‌کند و بیش از هر چیزی به امنیت، سلامت و رفاه بشریت می‌اندیشد و به دنبال اختراعاتی است که در همین راستا باشد.

  11
 21. کتاب۱۲ اصل رهبری عالی

 22. رای بدهید
  0
  1

  نویسنده : برایان تریسی، مترجم : مهدی قراچه‌داغی.توانایی شما به عنوان یک رهبر برای احاطه بر ۱۲ اصل رهبری عالی که در این کتاب توضیح داده شده، بیش از هر عامل دیگری به شما کمک می‌کند که در کار خود و تجارتی که می‌کنید به اوج برسید. داشتن نظم و انضباط شخصی کیفیت ضروری برای موفقیت در هر فعالیت اقتصادی و هر تلاشی است که در این راستا به عمل می‌آورید.

  فکر می‌کنید این لیست ناقص است؟ آن را کامل‌تر کنید...