در دوره MBA آزاد کدام موسسه شرکت کنم؟
کار و فناوری

در دوره MBA آزاد کدام موسسه شرکت کنم؟

4آیتم / 13رای‌دهنده / 24رای 8 فروردین 1398

لیستی از

لیست می

این روزها که بازار کارآفرینی و توسعه کسب و کارها در کشور داغ شده است، بازار توسعه مهارت های مدیریتی نیز داغ است. بسیاری از مدیران کسب و کارها و استارتاپ ها، سازمان های کوچک و بزرگ و افرادی که قصد راه اندازی یک کسب و کار را دارند، علاقمند به گذراندن دوره های فشرده MBA هستند. این دوره ها معمولا چکیده دوره های کارشناسی ارشد MBA بوده و این روزها، توسط موسسات متنوعی ارایه می شوند. در این لیست قصد داریم بپرسیم که دوره MBA آزاد کدام موسسه از کیفیت بیشتری برخوردار است؟ اگر تجربه ای در این زمینه دارید، با لیست می و مخاطبان به اشتراک بگذارید. این لیست توسط شما تکمیل می شود؛ پس اگر موسسه با کیفیت دیگری می شناسید، آن را به لیست اضافه کنید.

  1
 1. سایت متمم

 2. رای بدهید
  0
  3

  سایت متمم یک دوره MBA دارد که آنلاین هست و با حداقل هزینه حداکثر استفاده را خواهید کرد. https://motamem.org/

  msayahni@ این آیتم را به لیست اضافه کرده است.
  2
 3. موسسه آموزش عالی آزاد بهار

 4. رای بدهید
  2
  6

  موسسه بهار یک دوره MBA عمومی شامل دروس پایه و تخصصی و در کنار آن، دوره های تخصصی MBA با گرایش های بازاریابی، فروش، مالی ( تصمیم گیری در مسائل مالی )، استراتژیک، مدیریت هنر، منابع انسانی، دارویی، برند، دیجیتال ( مدیریت کسب و کار دیجیتال )، بیمه و گردشگری برگزار می کند.

  3
 5. دانشکده مدیریت دانشگاه تهران

 6. رای بدهید
  3
  4

  دوره فشرده MBA دانشگاه تهران، در طول ۱ سال و ۸ گرایش استراتژی، بازاریابی، مالی، مدیریت پروژه، سیستم های اطلاعاتی، مدیریت شهری، هتلداری و گردشگری برگزار شده و شامل ۳ ترم دروس پایه ، دروس اصلی، دروس تخصصی می شود.

  4
 7. مدرسه عالی کسب و کار ماهان

 8. رای بدهید
  4
  2

  دوره های MBA ماهان شامل دوره عمومی و گرایش های منابع انسانی، بازرگانی، استراتژیک، بازاریابی، مالی و IT می شود.

  فکر می‌کنید این لیست ناقص است؟ آن را کامل‌تر کنید...