خاطره بازی با لیست بازی های نوستالژیک
کار و فناوری

خاطره بازی با لیست بازی های نوستالژیک

8آیتم / 35رای‌دهنده / 61رای 16 اردیبهشت 1398

لیستی از

لیست می

دنیای بازی ها این روزها پیشرفت های شگفت انگیزی داشته است. اما برای خیلی از ما بچه های نسل گذشته، بازی های دوران کودکی مان دنیایی از خاطره را برای ما رقم زده است. کودکی ما با کنسول های میکرو و سگا و پلی استیشن 1 و حتی بازی های اولیه کامپیوتری گره خورده و در کنار خیلی از شخصیت های این بازی ها بزرگ شدیم. این لیست، محلی برای خاطره بازی با این بازی هاست! قطعا خیلی از این بازی ها خاطره مشترک بچه های قدیم است. به جذاب ترین و خاطره انگیزترین بازی رای بدهید. همچنین می توانید از صندوقچه خاطرات تان، بازی هایی که در لیست غایب است را خودتان به لیست اضافه کنید و خاطره تان را با دیگران به اشتراک بگذارید. مشارکت کنید تا این لیست به گنجینه ای از خاطرات قدیمی مان از بازی های نوستالژیک تبدیل شود.

  1
 1. فلیکی

 2. رای بدهید
  0
  7

  این بازی یکی از بهترین بازی های دوران بچگی من بود. باید جوجه های بی نوا رو به صف می کردیم و اون ها رو از دست گربه های گرسنه نجات می دادیم و به در خروجی می رسوندیم! هنوز آهنگ شروع بازی توی ذهنم هست...!

  mhghodusi@ این را اضافه کرده است.
  2
 3. GTA Vice City (جی تی ای 4)

 4. رای بدهید
  2
  9

  واقعا پایه گذار سبک جدیدی از بازی در دنیا و از اولین بازی های سبک open world بود. بازی ای که انگار تمومی نداشت! خیلی از کسانی که نوجوونی شون رو مثل من در دهه 80 گذروندند، قطعا این بازی رو نصب کردند و در دنیای اون، دزدی کردند، آدم کشتند و هزار خلاف دیگه که تصورش هم در دنیای واقعی محاله!

  mhghodusi@ این را اضافه کرده است.
  3
 5. تیتریس

 6. رای بدهید
  0
  4

  این بازی از قدیمی ترین بازیهای کنسول آتاری و میکرو و بعدا هم سگا بود. هیچ وقت آخر نداشت! باید هم ردیف به ردیف با خونه سازی اشکال پیش میرفتی

  behnam_rezaei@ این را اضافه کرده است.
  4
 7. سونیک

 8. رای بدهید
  2
  8

  جوجه تیغی معروف و محبوب دوران ما در کنسول سگا بسیار مشهور بود. با سرعت مثال زدنی می دویدیم و حلقه جمع می کردیم!

  5
 9. تیکن 3 / Tekken 3

 10. رای بدهید
  2
  8

  بچگی و نوجوونی خیلی از ما پای پلی استیشن 1، با این بازی گذشت. جنگ ها و کل کل هایی سر این بازی شکل می گرفت که توی هیچ معرکه دیگه ای دیده نمی شد. اصل کار هم زدن رمزهایی بود که برای هر شخصیت حفظ بودیم و با اون ها، حریف رو ناک اوت می کردیم!

  mohsen@ این را اضافه کرده است.
  6
 11. فوتبال (ps1)

 12. رای بدهید
  1
  6

  این بازی فوتبال فوق العاده بود و دنیای بازی های فوتبال، به قبل و بعد از این بازی تقسیم می شود! رقابت بر سر انتخاب تیم های منتخب جهان و منتخب اروپا همیشه یک پای ثابت بازی های دو نفره بود.

  7
 13. لاک پشت های نینجا

 14. رای بدهید
  1
  4

  یکی از هیجان انگیزترین بازی های کنسول سگا بود. با انتخاب یکی از 4 برادر لاک پشت نینجا، به جنگ تبهکاران در خیابان های متروکه و کانال های فاضلاب و... می رفتیم.

  8
 15. رامبو

 16. رای بدهید
  2
  5

  یکی از به یاد ماندنی ترین بازی های سگا بود. با تفنگ، نارنجک، تیر و کمون و... باید به جنگ دشمن ها می رفتیم. هرچند برای من بازی دلهره آوری بود.

  mhghodusi@ این را اضافه کرده است.
  فکر می‌کنید این لیست ناقص است؟ آن را کامل‌تر کنید...