بهترین مقصد برای یک سفر زمستانی
سبک زندگی

بهترین مقصد برای یک سفر زمستانی

8آیتم / 11رای‌دهنده / 38رای 2 آذر 1397

بسیار سفر باید تا پخته شود خامی! اما در فصل سرما چطور؟! معمولا برای ماه‌های گرم و معتدل سال، گزینه های بسیاری برای سفر وجود دارد؛ اما در ماه‌های سرد باید دقیق تر بررسی کرد. در این صفحه از لیست می، چند پیشنهاد برای سفر در سرما ارائه داده ایم. نظر شما چیست؟! اگر جای دیگری می‌شناسید به لیست اضافه کنید.

  1
 1. جزیره قشم

 2. رای بدهید
  0
  9

  بزرگترین جزیره خلیج فارس، پر است از جاذبه های طبیعی! مطمئنا بازدید از غار نمکی قشم، دره ستارگان، تنگه چاهکوه و... در هوای بهاری زمستان قشم دلچسب است.

  2
 3. جزیره کیش

 4. رای بدهید
  0
  6

  یک مقصد پرگردشگر در ایران؛ تجربه هوای بهاری در زمستان در کنار تفریحات آبی و مراکز خرید و دیدن فرهنگ مردم بومی و قدم زدن در ساحل خلیج فارس.

  3
 5. چابهار

 6. رای بدهید
  0
  5

  سیستان و بلوچستان پر است از جاذبه های هیجان انگیز گردشگری! تالاب صورتی، کوه های مینیاتوری، ساحل زیبای دریا و منطقه حفاظت شده از دیدنی های چابهار همیشه بهار است.

  4
 7. شوش

 8. رای بدهید
  0
  3

  کهن ترین شهر ایران و یکی از مراکز تمدن در تاریخ جهان؛ آب و هوای معتدل شوش در زمستان، دیدن از جاذبه های این شهر را دلچسب تر می‌کند. جاذبه هایی چون منطقه باستانی آپادانا، قلعه شوش، موزه شوش، آرامگاه دانیال نبی، و از همه مهم تر، بنای تاریخی و شگفت انگیز زیگورات چغازنبیل.

  5
 9. طبس

 10. رای بدهید
  1
  4

  طبس اگرچه در دل کویر قرار گرفته، اما زمستان های سردی دارد. چشمه آب گرم مرتضی علی و روستای زیبای نایبند از جاذبه های این شهر هستند که در زمستان دیدن دارد!

  6
 11. کویرگردی

 12. رای بدهید
  1
  4

  خیلی ها بر این باورند که بهترین زمان برای رفتن در دل کویر، نیمه دوم سال است. کویر مصر، مرنجاب، متین آباد و... گزینه های بسیار جذابی برای سپری کردن تعطیلات در فصل سرما هستند.

  7
 13. پیست اسکی

 14. رای بدهید
  0
  2

  در زمستان حتما نباید به مناطق معتدل رفت؛ گاهی باید به دل برف و سرما زد! در ایران زیبای ما، پیست های اسکی زیادی هستند که می‌توانید یک تجربه جذاب برف بازی داشته باشید. علاوه بر پیست هایی چون دیزین و آبعلی و شمشک در تهران، پیست هایی چون کوهرنگ شهرکرد، تاریک دره همدان، سهند تبریز، آلوارس اردبیل و... مقاصد هیجان انگیزی برای سفر زمستانی خواهند بود.

  8
 15. جاده و ارتفاعات سیاهکل(استان گیلان)

 16. رای بدهید
  1
  2

  از ابتدای جاده جنگلی سیاهکل میتونی مجموعه ای از جاذبه های طبیعی رو ببینی، اول با یه آبشار خروشان که همیشه جاریه روبرو میشی به اسم لونک که همه فصول سال بهترین مکان برای عکاسی و کمپ هست، کمی بالاتر چشمه ی لاریخانی هست که کل جنگل زیر پای گردشگرهاست و بهترین مکان برای تماشای عظمت طبیعت. در انتهای این جاده هم میتونی به ارتفاعات کوه های شاه شهیدان صعود کنی. غاری هم که اول صعود هست بازدید کنی

  behnam_rezaei@ این آیتم را به لیست اضافه کرده است.
  فکر می‌کنید این لیست ناقص است؟ آن را کامل‌تر کنید...