بهترین فیلم های هالووینی !
فرهنگ و هنر

بهترین فیلم های هالووینی !

7آیتم / 20رای‌دهنده / 31رای 20 مهر 1400

لیستی از

سروش هوشنگی فر

تقریبا همه مردم دنیا با فرا رسیدن ماه اکتبر به فکر تدارکات شب هالووین میوفتند. لباس ها، ایونت های هالووینی و تم ترسناک بازی ها و برنامه های تلوزیونی ، همه این ها باعث می شوند تا ماه اکتبر تبدیل به ماهی هیجان انگیز و البته ترسناک تبدیل شود. فیلم های ترسناک نیز قسمت مهمی از این شب هستند . در لیست زیر تعدادی از بهترین فیلم های سینمایی ترسناکی که دیدم را بهتون معرفی تا بتونید آنهارا در کنار دوستانتون ببینید.

  1
 1. THE RING (2002)

 2. رای بدهید
  0
  5

  حلقه یک فیلم ترسناک روان‌شناختی آمریکایی محصول سال ۲۰۰۲، به کارگردانی گور وربینسکی است که بازیگرانی همچون نائومی واتس، مارتین هندرسون و برایان کاکس در آن ایفای نقش می‌کنند. این فیلم نسخه بازخلق‌شده فیلم ترسناک ژاپنی حلقه محصول سال ۱۹۹۸ است، که خود آن نیز برگرفته از رمان نویسنده ژاپنی کوجی سوزوکی به نام حلقه به‌شمار می‌رود.

  soroushhf@ این را اضافه کرده است.
  2
 3. (Halloween (2018

 4. رای بدهید
  0
  4

  هالووین فیلمی در ژانر ترسناک و اسلشر به کارگردانی دیوید گوردون گرین است که از سوی یونیورسال استودیوز در ۱۹ اکتبر ۲۰۱۸ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به جیمی لی کرتیس، جودی گریر، نیک کسل، عمر درسی و ویل پاتون اشاره کرد. داستان: وری استرود برای آخرین بار با مایکل مایرز مواجه می‌شود. شخص نقابداری که چهل سال پیش در شب هالووین قصد مرگ لوری را داشته و از آن زمان به دنبال نابودی او بوده‌است.

  3
 5. IT (2017/2019)

 6. رای بدهید
  0
  4

  آن ، یک فیلم آمریکایی در ژانر فراطبیعی ترسناک به کارگردانی اندی موشیاتی است که در سال ۲۰۱۹ اکران شد. آن: بخش دوم، دنباله‌ای بر فیلم آن (۲۰۱۷) است و فیلم‌نامه آن توسط گری دابرمن بر اساس رمانی به همین نام نوشته استیون کینگ، به رشته تحریر درآمده است. جیمز مک‌آووی، جسیکا چستین، جی رایان، بیل هیدر، جیمز رانسون، عیسی مصطفی و اندی بین از جمله بازیگران فیلم هستند.

  soroushhf@ این را اضافه کرده است.
  4
 7. Trick or Treat (2007)

 8. رای بدهید
  2
  8

  تریک اور تریت فیلمی در ژانر ترسناک ساخته سال 2007 است. این فیلم شامل چهار داستان در هم آمیخته در شب هالووین است. دانش آموز دبیرستانی ساده ای که یک زندگی مخفی بعنوان قاتلی سریالی دارد، دختری که فکر می کند مرد مناسب زندگی اش را پیدا کرده است، زنی که از هالووین متنفر است و باید با شوهرش که برعکس اوست سر و کله بزند، و …

  soroushhf@ این را اضافه کرده است.
  5
 9. The Exorcist

 10. رای بدهید
  0
  3

  جن‌گیر یک فیلم آمریکایی محصول سال ۱۹۷۳ در ژانر فراطبیعی ترسناک و هیجان انگیز به کارگردانی ویلیام فریدکین است که بر اساس رمانی به همین نام از ویلیام پیتر بلتی ساخته‌شده‌است. جن‌گیر یکی از موفق‌ترین فیلم‌های ژانر وحشت به‌شمار می‌رود.فیلمبرداری این فیلم در کشور عراق انجام شده است.

  6
 11. A Nightmare on Elm Street (2010)

 12. رای بدهید
  0
  3

  کابوس در خیابان اِلم نام یک فیلم ترسناک آمریکایی است که در سال ۲۰۱۰ میلادی اکران شد. این فیلم در واقع بازسازی فیلمی با همین عنوان در سال ۱۹۸۴ می‌باشد. داستان فیلم به قاتلی به نام روح مردی به نام فردی کروگر با چنگک‌های تیز می‌پردازد و دربارهٔ کسانی که در خیابان الم زندگی می‌کنند و گویی از این می‌ترسند که کروگر در حال انتقام است.

  soroushhf@ این را اضافه کرده است.
  7
 13. Night of the Living Dead (1968)

 14. رای بدهید
  0
  2

  یکی از محبوب ترین فیلم های ترسناک در آمریکا فیلم Night of the Living Dead 1968 هست با بازی Duane Jones و Judith O’Dea و Karl Hardman و بسیار بازیگر خوب دیگر به کارگردانی George A. Romero در این فیلم نقش آفرینی کرده اند. پیتسبرگ. به دنبال سقوط یک ماهواره در گورستانی دور افتاده، مردگان گرسنه تحت تاثیر امواج رادیویی زنده شده به «باربارا» (اودی) و «جانی» (استراینر)، خواهر و برادری جوان بهمراه گروهی دیگر در یک مزرعه قدیمی حمله می کنند تا گوشت آنان را به نیش بکشند...

  soroushhf@ این را اضافه کرده است.
  فکر می‌کنید این لیست ناقص است؟ آن را کامل‌تر کنید...