بهترین سایت ها برای یادگیری برنامه نویسی !
کار و فناوری

بهترین سایت ها برای یادگیری برنامه نویسی !

5آیتم / 18رای‌دهنده / 20رای 13 مهر 1400

لیستی از

سروش هوشنگی فر

طی سال های اخیر برنامه نویسی تبدیل به یکی از مهم ترین دانش ها و مهارت های جهان شده و افراد زیادی به دنبال یادگیری آن هستند. برای یادگیری برنامه نویسی منابع فارسی و انگلیسی زیادی وجود دارد اما بسیاری از آنها جامع یا بروز نیستند. در این لیست قصد دارم منابع و سایت هایی که خودم با استفاده ازشون برنامه نویسی رو یاد گرفتم بهتون معرفی کنم. ممنون میشم اگر شما هم منبع مفید و مناسبی میشناسید از پایین صفحه اون رو به این لیست اضافه بکنید.

  1
 1. وبسایت W3schools

 2. رای بدهید
  0
  6

  این سایت آموزش تعدادی از زبان ها رو کاملا رایگان تهیه کرده. توضیحات خوب و مثال های کاربردی نقطه قوت این وبسایت محسوب میشن.اگر به وب دولوپر شدن علاقه دارید حتما از این سایت استفاده کنید.

  2
 3. toplearn

 4. رای بدهید
  0
  4

  اولین منبع فارسی این لیست سایت toplearn هست که دوره های جامع و مناسبی برگذار می کنه و اساتید اون از بهترین های برنامه نویسی هستند. این سایت هم دوره های رایگان داره و هم پولی. شما با خرید یا اد کردن دوره ها به پروفایلتون همیشه به محتوای این دوره ها دسترسی دارید.

  soroushhf@ این را اضافه کرده است.
  3
 5. وبسایت udemy

 6. رای بدهید
  0
  3

  udemy یکی از منابع خوب برای یادگیری برنامه نویسیه که تمامی دوره های این سایت استاندارد و قابل فهم هستند.بیشتر از 2600 دوره رایگان آموزش برنامه نویسی در این سایت وجود داره اما شما برای استفاده از محتوای این سایت باید تسلط کامل به زبان انگلیسی باشید.

  4
 7. 7learn

 8. رای بدهید
  1
  4

  از دیگر منابع خوب فارسی برای یادگیری برنامه نویسی سایت 7learn هست که دوره های کاملی برگذار میکنه. دوره های سون لرن از صفر تا صد یک زبان برنامه نویسی رو به شما آموزش می دهند این دوره ها همگی پروژه محور هستند و در پایان دوره ها از شما آزمون گرفته می شود.

  soroushhf@ این را اضافه کرده است.
  5
 9. وبسایت Sololearn

 10. رای بدهید
  0
  2

  این وبسایت که اپلیکیشن موبایل هم داره، آموزش خیلی از زبان های برنامه نویسی رو به رایگان در اختیار شما میذاره.مطمئنا دونستن زبان انگلیسی لازمه ولی نه به اندازه دوره های Udemy .

  فکر می‌کنید این لیست ناقص است؟ آن را کامل‌تر کنید...