فیلیمو یا فیلم گردی و یا نماوا؟ کدام بهترند؟
فرهنگ و هنر

فیلیمو یا فیلم گردی و یا نماوا؟ کدام بهترند؟

3آیتم / 6رای‌دهنده / 7رای 19 آذر 1398

لیستی از

خوره ی فیلم

لیستی از بهترین سایت های تماشای آنلاین فیلم و سریال در ایران را برای شما جمع آوری کرده ام.ویژگی ها و شرایط هر سایت را هم به صورت خلاصه آورده ام. تجربه ی خود را با رای دادن به سایت های تماشای آنلاین فیلم با دیگران به اشتراک بگذارید. آرشیو کامل فیلم و سریال بودن، قابلیت دانلود فیلم، آرشیو فیلم و سریال ایرانی، امکان تماشای رایگان فیلم و سریال و امکانات و سرعت توسعه از عوامل مهم در انتخاب این سایت ها هستند.

1

فیلیمو - filimo

رای بدهید
0
2

نقاط قوت:صفحه اصلی سایت بسیار ساده و گیرا است ، منوها در جای مناسب قرارگرفته و تبلیغات فیلم‌های تازه اکران شده فیلیمو به زیبایی در قسمت‌های مختلف سایت قرار دارد ، نکته مهم دیگری که می‌توان به آن اشاره کرد زیبایی رنگ‌بندی قالب سایت است که احساس خوبی به ما دست می‌دهد که ازنظر روانشناسی رنگ عالی است . آرشیو بزرگ و کاملی از فیلم‌ها و سریال‌ها، بخش نظرات زیر فیلم‌ها، پوشش مناسب فیلم‌ها و سریال‌های پخش خانگی، لیستی هرچند ناقص از انیمه ها. نقاط ضعف: قیمت بالای اشتراک، کمترین دوره قابل خرید یک ماهه که فرصت تست نمی دهد.حالت دانلود فقط در نرم افزار. آدرس سایت فیلیمو:

filimo.com

2

نماوا - namava

رای بدهید
1
2

نقاط قوت:پلیر فیلم نماوا همانند فیلیمو بسیار پیشرفته است و تمامی امکانات نماوا را دارد .توضیحات فیلم به‌صورت کوتاه و روان است پیش‌نمایش به‌صورت فیلم و یا تصویر قابلیت اشتراک‌گذاری فیلم انتخاب دسته‌بندی‌شده فیلم اپلیکیشن موبایل و تلویزیون. آرشیو بزرگی از فیلم ها، قالب جدید و بروز شده، دسته کودکان، قابلیت خرید دو روزه جهت تست، دسته‌بندی بر اساس بازیگران، کارگردان‌ها و بقیه دست‌اندر کاران. نقاط ضعف: فیلم‌ها تریلر ندارند، بخش نظرات زیر فیلم‌ها وجود ندارد، امتیاز دهی ندارد،دانلود فقط در نرم‌افزار امکان پذیر است آن هم با شرایط خاص، جستجوی ضعیف. آدرس سایت:

namava.ir

3

فیلم گردی - تماشای آنلاین فیلم و سریال - filmgardi

رای بدهید
1
1

نقاط قوت: توسعه محتوای سریع با توجه به تازه وارد بودن، آرشیو محتوای انتخاب شده از بین فیلم های با ارزش، ظاهر جذاب و کاربردی که در مدت کوتاه رقبا نیز از قالب آن استفاده کرده اند. توضیحات مناسب و متفاوت فیلم ها. پخش فیلم و مستندهای اختصاصی فیلم گردی. دارای اشتراک رایگان یک ماهه جهت تست و ارزیابی.دسته بندی براساس بازیگر، کارگردان، نویسنده، ژانر و ...، نقاط ضعف: آرشیو ناکامل بخاطر تازه تاسیس بودن سایت. آدرس سایت:

filmgardi.com

فکر می‌کنید این لیست ناقص است؟ آن را کامل‌تر کنید...