عناوین کتاب های منتشر شده انتشارات دارالحدیث ویژه ماه مبارک رمضان
فرهنگ و هنر

عناوین کتاب های منتشر شده انتشارات دارالحدیث ویژه ماه مبارک رمضان

3آیتم / 1رای‌دهنده / 2رای 9 اردیبهشت 1398

لیستی از

masih

مجموعه کتاب‌های تولید شده در انتشارات دارالحدیث برای مناسبت ماه رمضان بسته‌ای کارآمد است تا علاقه‌مندان بتوانند از فرصت رمضان استفاده حداکثری را ببرند. چه ثوابی بالاتر از مطالعه هنگام روزه داری.

  1
 1. کتاب شناختنامه نماز

 2. رای بدهید
  0
  1

  کتاب «شناختنامه نماز» همه جنبه‌های نماز را مورد بررسی قرار داده و تنها کتاب فقهی درباره احکام فقهی نماز نیست، بلکه کتابی است که اهمیت نماز، فواید و اسرار نماز را آن گونه که شایسته است، مطرح می‌کند.این کتاب دارای ترجمه فارسی بوده و ذیل هر عبارت عربی نیز تمام منابع اصیل و اصلی آن ارجاع شده و شخص بلافاصله می‌تواند حد اعتباری حدیث را با نگاه به منابع آن بسنجد. کتاب گزیده شناخت‌نامه نماز توسط آیت‌الله محمد محمدی‌ ری‌شهری با همکاری مرتضی خوش‌نصیب و ترجمه عبدالهادی مسعودی در 356 صفحه تألیف شده است.

  2
 3. کتاب فرهنگ‏نامه توبه

 4. رای بدهید
  0
  1

  کتاب «فرهنگ‏نامه توبه»، از جمله فرهنگ‏نامه‏‌هایى است که با هدف تصحیح فرهنگ و تقویت ارزش‌‏هاى رفتارى نگارش یافته است. در درآمد این فرهنگ‏نامه، توضیحى کوتاه درباره واژه ‏شناسى «توبه» آمده و به کاربرد واژه «توبه» براى خداوند و انسان در فرهنگ قرآن و حدیث، اشاره شده و حقیقت توبه، نیاز همگان به توبه و مقصود از «توبه نصوح» تبیین شده است. در متن کتاب نیز برجسته‌‏ترین ره‏نمودهاى قرآن و احادیث اسلامى درباره «توبه» در هفت فصل آورده شده است.

  3
 5. مجموعه کتاب های از ... بیشتر بدانیم

 6. رای بدهید
  0
  0

  برای جوانان نیز آثاری با عناوین از رمضان بیشتر بدانیم، از نماز بیشتر بدانیم و از قرآن بیشتر بدانیم ، منتشر شده که در آنها به سؤالات جوانان پاسخ داده می‌شود.