بهترین کرم های ضد آفتاب ایرانی
سبک زندگی

بهترین کرم های ضد آفتاب ایرانی

5آیتم / 4رای‌دهنده / 14رای 22 فروردین 1400

محافظت در برابر آفتاب بسیار مهم است و کرم ضد آفتاب امری مهم در مقابله با آفتاب و مضرات آن است. اما در واقع کرم های ضد آفتاب چگونه کار می کنند؟ چند وقت یکبار به استفاده از آنها نیاز دارید؟ آیا می توانید روزانه به کرم های ضد آفتاب اعتماد کنید؟

 SPF چیست؟

عامل محافظت در برابر آفتاب (SPF) نشانه ای از میزان محافظت از کرم های ضد آفتاب در برابر اشعه UVB است. این نشان می دهد که در مقایسه با پوست محافظت نشده ، پوست پوشیده شده از کرم آفتاب در پاسخ به UV چه مدت طول می کشد تا قرمز شود. با این حال ، مطالعات نشان می دهد که اکثر افراد به دلیل استفاده ناکافی ، به SPF مشخص نخواهند رسید پس بهتر است کرم آفتاب بیش تر استفاده شود. برای اکثر مردم،SPF 15-30 کفایت خواهد کرد.

 کرم های ضد آفتابی که در برابر هر دو اشعه UVA و UVB از پوست محافظت می کند را انتخاب نمایید. محصولات حاوی اکسید روی یا دی اکسید تیتانیوم بهترین گزینه هستندچرا که آنها در برابر طیف کاملی از اشعه UVA از شما محافظت می کنند.  باید حداقل هر دو ساعت یکبار کرم را بر روی صورت تجدید کنید زیرا ممکن است بر اثرحرارت و تعریق و... پاک شده و یا خاصیت خود را از دست بدهند.


  1
 1. کرم ضد آفتاب رنگی مدیلن SPF 50

 2. رای بدهید
  0
  3

  کرم ضد آفتاب رنگی با SPF 50 مدیلن یکی از گزینه‌های مناسب برای افرادی با پوست خشک و معمولی است که علاوه بر حفاظت کامل پوست در برابر اشعه ماوراء بنفش، پوست را مرطوب کرده و در برابر آب و تعریق مقاوم است. این محصول دارای Parsol که یک ضد آفتاب شیمیایی با خاصیت جذب آفتاب و جلوگیری از آسیب اشعه آن است، می‌باشد. این ضد آفتاب از پیری زودرس پوست جلوگیری کرده ومی تواند نقش کرم پودر را نیز ایفا کند.

  2
 3. کرم ضد آفتاب راسن مدل فاقد چربی

 4. رای بدهید
  0
  3

  محافظت در برابر اشعه UVA محافظت در برابر اشعه UVB محافظت در برابر اشعه IR حاوی ویتامین E

  3
 5. کرم مرطوب کننده رنگی SPF 30 مناسب پوست چرب پریم

 6. رای بدهید
  0
  2

  اگر دوست دارید که همزمان با استفاده از ضد آفتاب، پوست شما رطوبت خود را حفظ کند و اندکی رنگ به چهره شما بپاشد، باید از مرطوب کننده های رنگی که دارای ضد آفتاب هممی باشند، مثل مرطوب کننده پریم استفاده کنید. این محصول به دلیل ایرانی بودن، از قیمت مناسبتری به نسبت برندهای خارجی برخوردار می باشد ضمن اینکه از کیفیت هم چیزی کم ندارد.ویژگیهای کرم مرطوب کننده رنگی SPF 30 مناسب پوست چرب پریم 50 میل محافظت از پوست در مقابل اشعه های مضر آفتاب با داشتن SPF 30 ، مرطوب کنندگی و آبرسانی به پوست، کنترل چربی اضافی پوست و جلوگیری از ایجاد جوش و مات کنندگی پوست پس از استفاده، همگی از ویژگیهای مهم این محصول داخلی می باشند.

  4
 7. ضد آفتاب و ضد لک رنگی لافارر مدل Oily And Acne-Prone Light

 8. رای بدهید
  0
  2

  کرم ضد آفتاب و ضد لک رنگی لافارر مخصوص پوست‌های چرب با SPF چهل، یکی از محصولات باکیفیت این برند است که می‌توان برای روزهای آفتابی به ویژه روزهای گرم تابستان از آن استفاده کرد. این محصول حاوی عصاره گیاهان شیرین بیان، بیربری، سارمنتوزا ساکسی فراگا ، آلوئه ورا انانتیاکلرانتا ، اولئانولیک اسید و پاپایا است که موجب پیشگیری و رفع لک های پوستی ،. مات کنندگی پوست ، ضد حساسیت ، کند کردن روند پیری پوست و حفاظت بالا از پوست در برابر اشعه های UV-A و UV-B میشود.

  5
 9. کرم ضد آفتاب آردن فاقد چربی، SPF 30

 10. رای بدهید
  1
  3

  لوسیون ضد آفتاب آردن فاقد چربی و با قدرت حفاظت SPF 30 دارای 5 ستاره در سیستم استاندارد Boots Star Rating است و رطوبت پوست را نیز تامین‌ می‌کند. این لوسیون 75 گرمی دارای ویتامین E است و به دلیل نداشتن چربی برای افرادی با پوست‌های چرب و جوشدار مناسب است و از ایجاد برق اضافی بر روی پوست جلوگیری می‌کند. لوسیون ضد آفتاب آردن فاقد روغن‌های معدنی و گیاهی کومدون‌زا بوده و همچنین حلال مواد موثر در این فرآورده به نام آلکیل بنزوآت در نوع خود از بهترین و جدیدترین حلال‌های ضد آفتاب است. که علاوه‌بر قدرت انحلال عالی ترکیبات ضد آفتاب، دارای خواص Non-Comedogenic تایید شده است. در فرمولاسیون این فرآورده از امولسیون کننده‌ی غیر‌یونی استفاده شده است که به سازگاری هر چه بیشتر آن با پوست کمک می‌کند.

  فکر می‌کنید این لیست ناقص است؟ آن را کامل‌تر کنید...