لیست بهترین ایده های استارت آپی
کار و فناوری

لیست بهترین ایده های استارت آپی

6آیتم / 11رای‌دهنده / 16رای 16 آذر 1397

لیستی از

امیر دانشی پور

در ایران تب استارت آپ ها بسیار جوان است.شاهد این هستیم که بیشترشان مبتنی بر وب می باشند.در این لیست میخواهم چند استارت آپ در جهان که برخی از صفر و بدون بودجه شروع کردند و جزو موفق ترین ها هستند را بیاورم.در این بین ایده های خود را نیز آورده ام. شما نیز ایده هایتان را به اشتراک بگذارید تا شاهد فرصت های بیشتری باشیم.

  1
 1. پزشک آنلاین

 2. رای بدهید
  1
  4

  در ایران نیز تلاش هایی در این زمینه شده است، مثل روانپزشکی و یا مشاوره پزشکی آنلاین، ولی راه بسیار است.یکی از چالش ها صدور نسخه ویزیت آنلاین است.اما میتوان از سیستم های آنلاین جهت چک آپ مثل قند خون، فشار خون و موارد دیگر نیز استفاده کرد.

  2
 3. استارت آپ تاکسی بدون راننده شرکت وویاگ

 4. رای بدهید
  0
  2

  درحالی که در ایران به تازگی تاکسی هخای ایران به صورت خیلی ابتدایی شکل گرفته است، در جهان بدنبال نسل جدیدی از تاکسی های آنلاین بدون سرنشین هستند. شرکت وویاگ یکی از شرکت هایی است که این ایده را اجرایی کرده است.این خودرو ها امنیت بیشتر و مسیریابی هوشمندتری دارند.

  3
 5. استارت آپ فضاهای از پیش‌ساخته برای منزل مسکونی

 6. رای بدهید
  0
  2

  شرکت کوور استارت آپی برای طراحی فضاهای باز منازل است؛ با استفاده از این استارت آپ می توانید یک اتاق مهمان و یا موارد دیگر را با نصب آسان و بدون دردسر به منزل خود اضافه کنید. این استارت آپ فضاهای از پیش ساخته را در ابعاد 300تا 1200فوت انجام می دهد.

  4
 7. استارت آپ ربات خانگی

 8. رای بدهید
  0
  2

  ربات خانگی قطعا جزء پروژه ها خاصی محسوب می شود که در آینده به موفقیت های بسیاری دست پیدا خواهد کرد. استارت آپ ربات خانگی در واقع جزیی از افراد یک خانواده محسوب می شود که با مزایایی همچون مشاور بودن، پزشک، همراه خوب و ... در همه حال می تواند به کمک اعضای خانواده بیاید. این استارت آپ با هزینه 11.5 میلیون دلار که توسط گروه فوندی تامین شده، اجرایی شده است.

  5
 9. استارت آپ خرید کالاهای مصرفی روزانه، تنها با سه دلار

 10. رای بدهید
  1
  3

  شاید تنها چیزی که در ایران شبیه این استارت آپ داریم فروشگاه های 2000 تومانی باشد! در این استارت آپ که توسط یک زوج بنام سایت Brandless راه اندازی شده است . در این سایت کالاها به صورت عمده خریده شده و بدون برند بسته بندی میشوند، بنابراین هزینه ی برند از آنها حذف میشود.

  6
 11. استارت آپ گوشی هوشمند Essential توسط خالق اندروید

 12. رای بدهید
  0
  1

  اندی رابین، خالق سیستم عامل اندروید سرانجام از گوشی خودش رونمایی کرد. محصولی به نام Essential Phone که می‌توانیم آن را یکی از منحصر به فردترین گوشی‌های حال حاضر دنیا بنامیم.یکی از برنامه های رابین ماژولار کردن اینگوشی بوده است و فعلا یک دوربین 360 درجه قابل اتصال به آن طراحی کرده است.

  فکر می‌کنید این لیست ناقص است؟ آن را کامل‌تر کنید...