7 انیمه به سبک سریال squid game که باید تماشا کنید
فرهنگ و هنر

7 انیمه به سبک سریال squid game که باید تماشا کنید

7آیتم / 78رای‌دهنده / 89رای 27 مهر 1400

لیستی از

سروش هوشنگی فر

سریال کره ای squid game (بازی مرکب) با داستان هیجان انگیز و اتفاقات غیر منتظره خودمدتی است که تیتر اصلی سایت های مطرح فیلم و سریال و همچنین شبکه های مجازی شده و تقریبا همه جا آن را میبینیم. در ایت لیست تعدادی از انیمه های ساخته شده در سبک این سریال را به شما معرفی میکنم.

  1
 1. High-rise Invasion

 2. رای بدهید
  1
  16

  یوری هانجو شانزده ساله بعد از دیدن مردی که با تبر ، سرش باز شده بود با ترس و سردرگمی در حالی که داره از قاتل نقابدار فرار میکنه متوجه میشه توی یه خونه متروکه گیر افتاده که هر کدوم از درها به طور عجیبی…

  soroushhf@ این را اضافه کرده است.
  2
 3. Danganronpa

 4. رای بدهید
  2
  14

  داستان انیمه مربوط به دبیرستانی عجیب است تمامی دانش آموزان این دبیرستان با قرعه کشی موفق شده اند امتیاز حضور در این مدرسه را بدست بیاورند ولی به محض حضور در دبیرستان شاهد خرس شیطانی میشوند این خرس که مدیر مدرسه است شرایط فارق التحصیلی در این آکادمی را اینگونه بیان می کند: باید یکی از همکلاسی های خود را به قتل برسانید اگر دیگران قاتل را شناسایی کرده فقط قاتل اعدام میشود ولی اگر موفق به پیدا کردن قاتل نشدند همه آنها بجزء قاتل کشته خواهند شد و این دانش آموزان بجای اینکه سرشون تو کتابشون باشه شروع می کنند به نقشه کشیدن برای کشتن همدیگه آیا چه کسی جان سالم از این مدرسه نفرین شده به در می برد...

  3
 5. Platinum End

 6. رای بدهید
  2
  11

  «میرای کاکِهاشی» جوان، بعد از وفات والدینش در کنار یکی از خویشاوندانی که رفتار نامناسبی با او دارند زندگی میکند. از آن موقع افسرده شده بود و در شب فارغ التحصیلیش از مدرسه اقدام به خودکشی میکند... اما ناگهان توسط دختری سفیدی نجات پیدا میکند. دخترک خود را به عنوان فرشته‌ای معرفی میکند که میخواهد شادی را به زندگی او، از طریق اهدای قدرتی عظیم و انتخاب به عنوان یکی از جانشینان خدا اعطا کند. و برای رسیدن به آن منصب باید ۱۲ کاندید را در ۹۹۹ روز شکست دهد.

  4
 7. Darwin’s Game

 8. رای بدهید
  3
  9

  سودو کانامه‌ی از همه جا بی خبر دعوت شده تا برنامه‌ی اسرار آمیز «بازی داروین» رو در موبایل خودش امتحان کنه، ولی بعداً متوجه میشه که قضیه بیشتر از اونیه که فکرش رو میکرده و خودش رو در بازی پیدا میکنه که راه خروجی نداره

  5
 9. Future Diary

 10. رای بدهید
  3
  8

  یوکیترو آمانو که دانش آموز دبیرستانی تنهاییه، روزاش رو با نوشتن خاطرات توی گوشیش میگذرونه درحالی که با دو دوستش که به نظر خیالی میان، یعنی دوس اکس مشینا که خدای فضا و زمانه، و مورمور که خدمتکار خداست صحبت میکنه. دوس برای اینکه وجودش رو ثابت کنه، به یوکیترو یک «دفترچه خاطرات شانسی» میده که باعث میشه یوکیترو رو در مبارزه با 11 نفر دیگه که همچین قدرتی دارن قرار بده.

  soroushhf@ این را اضافه کرده است.
  6
 11. Btoom

 12. رای بدهید
  3
  6

  داستان درباره مرد جوانی ست به نام ریوتو ساکاموتو. ریوتو هیچگونه آموزشی ندیده اما در بازی رزمی آنلاین به نام بتووم بالاترین امتیاز رو داره. یه روز، در یه جزیره استوایی بیدار میشه بدون اینکه بخاطر داشته باشه که چطور به اونجا اومده. اون شخصی رو در دوردست میبینه و درخواست کمک میکنه. اما، اون شخص با پرتاب کردن یه “بیم” بُمب به درخواستش جواب میده. در همون لحظه، ریوتو دوموضوع رو میفهمه: اول اینکه زندگیش در خطره، و دوم اینکه الآن در دنیای بتووم قرار داره!

  soroushhf@ این را اضافه کرده است.
  7
 13. Kaiji: Ultimate Survivor

 14. رای بدهید
  4
  7

  ایتوی کایجی یک انسان شرور و مردم آزار است،یک روز با مردی ملاقات می کند،مرد که خود را اندو مینامد با پیشنهادی برای کایجی نزد او آمده است،به نظر میرسد جنسی که ارزش بسیار بالایی داشته زمانی که کایجی در مغازه او کار می کرده ناپدید شده و او کایجی را مقصر می داند حالا کایجی می تواند به کشتی ای برود که تمامی قماربازانی که مثل او مقروض اند در آن هستند و با قمار پولی که اندو به او می دهد برنده شود و قرضش را بدهد و یا برای همیشه برای اندو کار کند.کایجی تصمیم میگیرد به آن کشتی برود تا علاوه بر صاف کردن قرض هایش کمی هم پول به جیب بزند.

  soroushhf@ این را اضافه کرده است.
  فکر می‌کنید این لیست ناقص است؟ آن را کامل‌تر کنید...