لیست جامع پادکست های بازاریابی و تبلیغات + لینک رایگان
کار و فناوری

لیست جامع پادکست های بازاریابی و تبلیغات + لینک رایگان

14آیتم / 62رای‌دهنده / 76رای 1 شهریور 1399

لیستی از

لیست می

در اینجا لیست بهترین پادکست های حوزه تبلیغات و بازاریابی در سطح ایران و جهان آورده می شود. با کامل کردن این لیست و اشتراک آن به بهبود آن کمک کنید. همچنین با رای دادن به پادکستی که دوست دارید کیفیت پادکست ها را نشان دهید.

  1
 1. Marketing School

 2. رای بدهید
  1
  11

  نیل پاتل نیازی به معرفی در جامعه بازاریابی ندارد. همانطور که او در وبلاگش همیشه مطلب تازه و جدید دارد، پادکست های او به همراه اریک هم شنیدنی و کاربردی است. اگر از طرفداران محتوای او هستید، پادکست «مدرسه بازاریابی» سرگرم کننده و مفید خواهد بود. هر قسمت 5 تا 10 دقیقه و شامل مطالب آموزشی است که هر روز منتشر می‌شود. اگر وقت ندارید به پادکست های طولانی گوش کنید، این برنامه صوتی را حداقل از دست ندهید.

  2
 3. رادیو صدای بازاریابی

 4. رای بدهید
  3
  14

  رادیو صدای بازاریابی عضوی از خانواده بزرگ TMBA از خرداد96خورشیدی آغاز بکار کرد و با نگاه به تجارب اساتید و بزرگان دانشگاه علوم و دانشگاه بازار پای گفتگوهای این عزیزان نشست.

  3
 5. دیجیتالینگ (آموزش دیجیتال مارکتینگ به زبان ساده)

 6. رای بدهید
  6
  12

  یک پادکست آموزشی با بیش از ۳۵۰ اپیزود صوتی که توسط علیرضا ابراهیمیان ضبط و در سایت دیجیتالینگ منتشر می‌شود

  alireza_ebrahimian@ این را اضافه کرده است.
  4
 7. لارن پاد

 8. رای بدهید
  2
  6

  لارن پاد ،پارادایمی نوین در جهت آموزش نکات برندسازی و مارکتینگ مراکز پزشکی و دندانپزشکی

  5
 9. Marketing Over Coffe

 10. رای بدهید
  0
  2

  جان جی وال و کریستوفر پن، میزبان این پادکستِ محبوبِ هفتگی هستند. آن ها در این پادکست‌ها به اصول بازاریابی کلاسیک و جدید(دیجیتال) می‌پردازند. پادکست «Marketing Over Coffee» هر هفته در کافی شاپ محلی ضبط می‌شود و پنجشنبه ها صبح منتشر. مدت زمان این برنامه صوتی 20 دقیقه است و پر از نکات و ترفندهای بازاریابی است که کسب و کار شما را بهبود می‌بخشند!

  6
 11. Duct Tape Marketing

 12. رای بدهید
  0
  2

  پادکست «Duct Tape Marketing» به میزبانی John Jantsch است. در آن، مجری با نویسندگان و متخصصان مصاحبه کرده و نکات، تاکتیک های بازاریابی دیجیتال را به اشتراک می‌گذارد.

  7
 13. کروشه

 14. رای بدهید
  2
  4

  مجموعه پادکست های آژانس تبلیغاتی کروشه

  8
 15. آماطوری

 16. رای بدهید
  1
  2

  فقط آماطورها موفق می‌شوند! گفت‌وگوی ویژه با مدیران، کارآفرینان و اساتید برجسته در مسیر کارآفرینی. برنامه‌ای از: امیرحسین نعماوی‌زاده.

  9
 17. آژانس تبلیغاتی بادکوبه

 18. رای بدهید
  0
  1

  در مجموعه‌ پادکست‌های بادکوبه به اتفاقات جذاب، سرگرم‌کننده، خلاقانه، تاثیرگذار و خبری دنیای تبلیغات پرداخته می شود.

  10
 19. This old marketing

 20. رای بدهید
  0
  1

  پادکست «این بازاریابی قدیمی» توسط موسسه بازاریابی محتوا (CMI) منتشر می‌شود. Joe Pulizzi و Robert Rose، دو نفر از شناخته شده ترین کارشناسان عرصه‌ی بازاریابی محتوایی هستند که در مورد آخرین ترند های بازاریابی محتوایی صحبت می‌کنند. آن‌ها در این برنامه صوتی می‌گویند که چگونه مشاغل می توانند از محتوا برای جذب و حفظ مشتریان استفاده کنند.

  11
 21. رادیو رشدینو : هک رشد یا بازاریابی نوین به زبان فارسی

 22. رای بدهید
  1
  1

  توی این رادیو شما در مورد روشها و تکنیک هایی که در کسب و کارهایتان می توانید رشد کنید خواهید شنیدو آیتم هایی داریم مانند : اخبارینو - ابزارینو - نکاتینو - آموزینو و مهمانینو

  12
 23. Online Marketing Made Easy

 24. رای بدهید
  2
  1

  یک پادکست معتبر و معروف که توسط Amy Porterfield تولید می‌شود و بیشتر مخصوص صاحبان کسب و کار های کوچک است. اما در این پادکست، مصاحبه های تخصصی، برنامه های آموزشی کوتاه و بیان تجربه های مفید از کسب و کار های موفق با نکات و چالش های بازاریابی آنلاین گره می‌خورد.

  13
 25. رادیو ویکی تولید

 26. رای بدهید
  0
  0

  رادیو ویکی تولید در هر اپیزود به بررسی یکی از مسائل یا پارامترهای مهم در کارآفرینی میپردازد. محتویات این پادکست برگرفته از مقالات معتبر در حوزه کسب و کار است و به نحوی انتخاب میشود که با کسب و کارهای و نیازهای موجود در کشورمان متناسب باشد. هدف اصلی این پادکست استفاده از ترکیب صحیح محتویات انگیزشی، تخصصی و تجربی برای ایجاد فضایی مثبت جهت هم افزایی و توسعه ی هر چه بیشتر است.

  14
 27. رادیو مربیان کسب و کار - سیاح نیا

 28. رای بدهید
  1
  0

  در این کانال نکاتی را خواهم گفت که به تجربه به آن رسیده ام و امیدوارم برای شما مفید باشد.

  فکر می‌کنید این لیست ناقص است؟ آن را کامل‌تر کنید...