11 کار که افراد موفق صبح ها انجام می دهند
سبک زندگی

11 کار که افراد موفق صبح ها انجام می دهند

11آیتم / 12رای‌دهنده / 30رای 26 دی 1397

همه چیز از خانه و اول صبح شروع می شود! سرآغاز یک روز عالی همیشه یک صبح عالی است. وقتی که همیشه مجبورید در طول روز با فشارهای کاری، چالش ها و مسائل ریز و درشت سر و کله بزنید، خیلی مهم است که صبح تان را به صورتی صحیح و سالم شروع کنید تا ذهن و بدن تان برای برنامه روزانه تان آماده شود. اینجا، لیست 11 نکته برای انجام دادن در صبح برای شما آورده ام. این کارهای انجام دهید و یک صبح خوب، روز خوب، هفته خوب و زندگی خوب داشته باشید! با رای مثبت یا منفی هم نظر بدهید که کدام کار را مهم تر می دانید...

  1
 1. به یکی از داشته های مثبت تان فکر کنید

 2. رای بدهید
  0
  4

  به محض بیدار شدن، به یکی از چیزهایی فکر کنید که به خاطر داشتن شان احساس قدردانی می کنید. انتخاب با شماست: تختخواب تان، خانواده تان، سلامتی تان یا حتی یک فنجان چای یا قهوه که در آشپزخانه منتظر شماست! هر چه بیشتر از این موارد پیدا کنید، انرژی مثبت بیشتر به روزتان تزریق می کنید.

  2
 3. در یک ساعت اول از تکنولوژی دوری کنید

 4. رای بدهید
  0
  3

  همیشه این یک وسوسه است که به محض بیدار شدن، ایمیل ها یا شبکه های اجتماعی تان را چک کنید؛ اما اگر صبر کنید، این ها یک ساعت بعد هم سر جایشان هستند! اجازه بدهید با شرایط ذهنی تمیز بیدار شوید. تا به حال چند بار پیش آمده که به محض چک کردن، پیامی ناخوشایند یا منفی دریافت کرده اید!؟ این موضوع در صبح روزتان را خراب می کند. پس دست نگه دارید و بر احساسات تان غلبه کنید و به سمت گوشی نروید!

  3
 5. بدن تان را تکان بدهید؛ نرمش کنید!

 6. رای بدهید
  0
  3

  مهم نیست که در طول روز چه برنامه کاری ای دارید، اما بدن شما بسیار فعال خواهد بود اگر روزتان را با تحرک شروع کنید. حرکت های بسیار متنوعی هستند در عین سادگی، بسیار کارآمد هستند. حتی اگر به حرکات سنگین و پیچیده علاقه ندارید، حتما کمی حرکات کششی انجام دهید تا حال عضلات و مفاصل تان خوب شود!

  4
 7. برنامه ریزی کنید

 8. رای بدهید
  0
  3

  روز کاری یا تعطیل، فرقی نمی کند؛ برنامه ریزی به شما اجازه می دهد تا در طول روز مولد باشید و بازده تان را بسیار افزایش دهید. وقتی برنامه روز خود را می چینید، متوجه می شوید که انتظار چه چیزی را باید بکشید و از چه چیزی پرهیز کنید. تا جایی که می توانید به برنامه تان متعهد باشید، اما فضایی را هم برای پیشامدهای غیر قابل پیش بینی در نظر بگیرید.

  5
 9. دیروز را در دیروز بگذارید

 10. رای بدهید
  0
  3

  یک روز جدید، یک شروع جدید در زندگی شماست. دعواها، چالش ها و افکار و اتفاقات منفی دیروز به امروز شما تعلق ندارند؛ پس دیروز را در دیروز باقی بگذارید و به امروز فکر کنید.

  6
 11. چیزی مطالعه کنید

 12. رای بدهید
  0
  3

  روزتان را با افکار مثبت شروع کنید. اخبار، سخن بزرگان، شعر یا داستان، فرقی نمی کند؛ خواندن مطالب مثبت به مغز شما کمک می کند که به وجد بیاید و قدرت تخیل شما تقویت شود.

  7
 13. زودتر بیدار شوید

 14. رای بدهید
  0
  2

  ما معمولا تا بتوانیم دیرتر از خواب بیدار می شویم، اما از دست دادن زمان ارزشمند صبح، فشار زیادی بر روی ما تا انتهای روز می گذارد. وقتی دیر از خواب بیدار می شوید، زمان شما در طول روز کم و کمتر می شود و این بر ذهن و بدن شما اثر منفی دارد. با زود بیدار شدن، شما به ذهن و بدن تان زمان بیشتری برای تطبیق می دهید و می توانید برنامه روزانه را با سرعت مناسب تری انجام دهید.

  8
 15. یک جمله مثبت به خودتان بگویید

 16. رای بدهید
  0
  2

  رضایت درونی خیلی مهم است. چیزهای مختلفی که در آنها از خودتان رضایت دارید را پیدا کنید و هر روز یکی از آنها را بلند به خودتان بگویید، در حالی که به خودتان در آینه نگاه می کنید. یادتان باشد که هر صبح با خودتان روبرو شوید و به خودتان نکته های مثبت تان را یادآوری کنید!

  9
 17. صبحانه ای سالم بخورید

 18. رای بدهید
  1
  3

  یک صبحانه سالم اولین اتفاق خوب روز شماست! از خوردن صبحانه های سرپایی به طور جدی خودداری کنید. کمی وقت بگذارید و بر روی یک وعده صبحانه سرمایه گذاری کنید که به بدن تان تا زمان نهار انرژی لازم را بدهد.

  10
 19. نور خورشید، هوای تازه و یک نفس عمیق!

 20. رای بدهید
  0
  1

  حتی اگر هوا ابری و گرفته است، پرده ها را کنار بزنید و اجازه بدهید که نور طبیعی داخل شود. این کار احساسات شما را بیدار خواهد کرد و به روزتان حس مثبت اضافه می کند. سپس پنجره را باز کنید، یا اگر دری مستقیم به بیرون دارید باز کنید، و اجازه دهید هوای بیرون به داخل بیاید. تنفس اکسیژن هنگام صبح به بهبودی عملکرد مغزتان کمک می کند.

  11
 21. به محض بیدار شدن، یک لیوان آب ولرم بنوشید

 22. رای بدهید
  1
  1

  بدن شما به ناچار هنگام خواب خاموش می شود. نوشیدن آب به بدن تان کمک می کند تا برای بیدار شدن و شروع کردن آماده شود. این کار همچنین به مرطوب شدن بدن شما کمک کرده و فرایندهای گوارشی بدن تان در طول روز را بهبود می دهد.