روشهای تامین مالی و جذب سرمایه گذار در راه اندازی استارت آپ
کار و فناوری

روشهای تامین مالی و جذب سرمایه گذار در راه اندازی استارت آپ

3آیتم / 0رای‌دهنده / 0رای 3 تیر 1398

لیستی از

Behi Rezaee

مشکل مهم و اساسی اغب استارت اپ ها،تامین هزینه های مالی و راه حل هایی برای جذب سرمایه گذاری است. اما مهم ترین موضوع در شروع این تامین و جذب، آشنایی کامل با راه های مختلف تامین مالی هستش که تهیه یک لیست میتونه فعالان این حوزه رو برای توسعه یک کسب و کار موفق ترغیب کنه. به بهبود این لیست با معرفی دیگر روشها کمک کنین.

  1
 1. سامانه تامین مالی و سرمایه گذاری کارن

 2. رای بدهید
  0
  0

  این سامانه به آدرس karencrowd.com به عنوان یک شتاب دهنده مجازی و پلتفرمی تخصصی برای کارآفرینان، سرمایه گذاران و منتورها در نقش حامی و رشددهنده ایده های جدید در کشور می باشد. علاوه بر خدمات تکنیکی و فنی این پلتفرم، دسترسی به منابع مالی را نیز برای کسب و کارهای نوپا ممکن ساخته و بهترین پروژه ها را به سرمایه گذاران معرفی می کند.

  2
 3. خانه سرمایه گذاری investhouse

 4. رای بدهید
  0
  0

  پلتفرم خانه سرمایه‌گذاری به آدرس investhouse.ir به ‌منظور ارتباط و آشناسازی و همچنین نزدیک ساختن هرچه بیشتر سرمایه‌گذاران و سرمایه‌پذیران متناسب با نیازهای آنها توسط تیمی از دانشجویان فعال در این حوزه طراحی‌شده است.در خانه سرمایه گذاری، سرمایه نه تنها به معنای سرمایه اقتصادی آن بلکه در سایر جنبه های مفاهیم خود نظیر سرمایه اجتماعی، سرمایه فرهنگی و سرمایه نمادین نیز قابلیت اجرایی و معرفی را دارد. خانه سرمایه گذاری با ایجاد محیطی امن، این امکان را برای سرمایه گذاران و سرمایه پذیران فراهم آورده تا با ارائه پیشنهادات خود و پس از بررسی و تایید آن توسط تیم خانه سرمایه گذاری، دسترسی لازم برای شناخت مناسب از طرفین را با اطلاعات دقیق و صحیح فراهم آورده شود.

  3
 5. صندوق سرمایه گذاری شریف

 6. رای بدهید
  0
  0

  جستجو، ارزیابی و انتخاب کسب و کارهای نوپا جهت همکاری و راهبری، وظیفه اصلی این صندوق سرمایه گذاری هست. چنانچه شما از آن دسته از افرادی هستید که به واسطه خلاقیت، هوشمندی و پشتکار خود توانسته اید کسب و کار نوپای خود را به مرحله VC(بعد از فروش اولیه و آماده برای جهش مناسب) برسانید، می توانید صندوق شریف را به عنوان یکی از همراهان خود در نظر بگیرید. این صندوق پس از بررسی طرح شما و اطمینان از توانایی خود در راهبری . ایجاد ارزش افزایی در آن، درکنار شما خواهد بود.

  فکر می‌کنید این لیست ناقص است؟ آن را کامل‌تر کنید...