بهترین فیلم ساخته کریستوفر نولان

بهترین فیلم ساخته کریستوفر نولان

10آیتم / 12رای‌دهنده / 40رای 4 آذر 1397

کریستوفر نولان، برای تمام کسانی که به دنیای فیلم و سینما علاقه دارند، نامی آشناست. کارگردان و فیلم نامه نویسی بریتانیایی-آمریکایی، که اکثر فیلم هایش در دسته بهترین فیلم های تاریخ سینما قرار گرفته است. فیلم های نولان، با ترکیبی از تخیل و واقعیت، مخاطب را تا آخرین ثانیه های فیلم به دنبال خود می کشد و بعضا، غافلگیری های عجیبی به مخاطب هدیه می دهد! در این لیست از فیلم های نولان، شما کدام فیلم را بیشتر می پسندید؟!

1

ممنتو (Memento)

0
6

محصول 2000؛ فیلم نامه فوق العاده! مردی که از پاک شدن حافظه کوتاه مدت رنج می برد، به دنبال سرنخ هایی برای پیدا کردن قاتل همسرش می گردد. این فیلم را چند بار باید ببینید!

2

شوالیه تاریکی (The Dark Knight)

0
5

محصول 2008؛ یکی از شاهکارهای تاریخ سینما. وقتی خباثت های جوکر، تمام شهر گاتهام را تهدید می کند، شوالیه تاریکی باید برای دفاع از شهر و دفع تهدید، وارد چالش های بدنی و ذهنی پیچیده ای با جوکر شود. مهم ترین نقطه قوت فیلم، بازی خیره کننده هیث لجر در نقش جوکر است.

3

میان ستاره ای (Interstellar)

0
5

محصول 2014؛ ترکیبی از فیزیک و تخیل! تیمی از فضانوردان در یک ماموریت پیچیده به درون یک کرم چاله فضایی سفر می کنند تا به حیات انسان ها را تضمین کنند. دقایق پایانی فیلم کاملا غافلگیر کننده است!

4

حیثیت (The Prestige)

0
5

محصول 2006؛ بعد از یک حادثه در حین اجرای شعبده بازی، دو شعبده باز مشهور، وارد یک رقابت سخت برای تسخیر بینندگان خود می شوند و در این راه، همه چیز را قربانی پیروزی بر رقیب می کنند.

5

بی خوابی (Insomnia)

0
4

محصول 2002؛ فیلمی رازآلود و روانشناسانه. دو کارآگاه، به دنبال کشف راز قتل یک نوجوان در شهری در آلاسکا هستند. شهری که خورشید در آن غروب نمی کند و این تابش بی امان، باعث بی خوابی می شود.

6

تلقین (Inception)

0
3

محصول 2010؛ نمایش تخیل به صورت کاملا واقعی! گروهی که تخصص شان دزدین افکار از ناخودآگاه افراد با استفاده از تکنولوژی خواب است، این بار باید ماموریتی برعکس، یعنی قرار دادن یک ایده در ذهن یک مدیرعامل ثروتمند را انجام دهند.

7

شوالیه تاریکی برمی خیزد (The Dark Knight Rises)

0
3

محصول 2012؛ هشت سال پس از شکست جوکر، این بار بتمن مجبور به خروج از انزوا می شود تا شهر گاتهام را از نابودی کامل توسط تروریست های چریک به رهبری Bane رهایی بخشد.

8

تعقیب (Following)

1
4

محصول 1998؛ نخستین فیلم بلند نولان. یک نویسنده جوان که برای پیدا کردن سوژه، افراد غریبه را دنبال می کند تا به مطلب برای نوشتن دست پیدا کند، یک روز، به دنبال یک دزد می رود و ماجراهایی برای او اتفاق می افتد.

9

بتمن آغاز می کند (Batman Begins)

0
2

محصول 2005؛ اولین قسمت از سه گانه بتمن توسط نولان. بتمن، بعد از تمرین زیاد با مربی خود، به شهر گاتهام می رود تا شهر را از شر فساد ریشه دار نجات دهد.

10

دانکرک (Dunkirk)

0
2

محصول 2017؛ سربازانی از بلژیک، بریتانیا و فرانسه توسط ارتش آلمان نازی در دوران جنگ جهانی دوم محاصره شده اند و از این محاصره، طی یک نبرد سخت خارج می شوند.

فکر می‌کنید این لیست ناقص است؟ آن را کامل‌تر کنید...