برندگان فینال استارتاپ جاده ابریشم

برندگان فینال استارتاپ جاده ابریشم

3آیتم / 0رای‌دهنده / 0رای 15 مرداد 1398

لیستی از

امیر دانشی پور

مرحله مقدماتی دومین دوره رویداد تور استارتاپ جاده ابریشم از تاریخ ۲۱ مهر ماه ۹۷ در ۵ شهر کرمان، شیراز، مشهد، تبریز و تهران شروع به کار کرد و هشت تیم پذیرش۲۴ از کرمان، الفبا از شیراز، فن‌آسا از مشهد، هانیلی از تبریز و تیم‌های این‌پین، دیالوگ، سه سوت جابز و کریدورز از تهران به انتخاب داوران برای شرکت در فینال انتخاب شدند. تیم‌های برگزیده در طی یک برنامه شتاب‌دهی آنلاین ۱۰۰ روزه تحت نظر مربیان و منتورهایی از حوزه های مختلف کسب‌وکاری قرار گرفتند و در نهایت فینال دومین دوره استارتاپ جاده ابریشم با حضور ۶ تیم برتر، مهمانان و سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی، مدیران استارتاپ‌های بزرگ و موفق، علاقه‌مندان و اصحاب رسانه در تاریخ ۱۲ و ۱۳ اردیبهشت ۹۸ در تهران برگزار شد.

1

سه سوت جابز | 3Sootjobs

0
0

سه سوت جابز سامانه هوشمند استخدامی و ارتباط مستقیم میان کارجو و کارفرما با امکان مصاحبه آنلاین

2

هانیلی

0
0

هانیلی شیرینی عسل واقعا طبیعی را در سفره های شما تضمین می کند. ماموریت هانیلی این است که محلی باشد برای خرید و فروش عسل واقعا طبیعی. ما در هانیلی معیارهای سخت و دقیقی برای شناسایی عسل طبیعی طراحی کرده ایم و زنبورداران صادق و مسئولیت پذیر را شناسایی می کنیم و بعد از سنجش کیفیت عسل ، آنها را به هانیلی ملحق می کنیم تا هم زنبورداران فروش راحت تری داشته باشند و هم خریداران از طبیعی بودن عسل مطمئن باشند.

3

فن آسا

0
0

شرکت دانش بنیان فن آوری های هوشمند توانبخشی فن آسا با هدف طراحی و توسعه ابزارهای هوشمند و نوین توانبخشی با استفاده از تکنولوژی روز دنیا تلاش دارد زندگی بهتر و آسانتری برای بیماران عزیز به ارمغان آورد.