بهترین نرم‌ افزارهای طراحی رابط و تجربه کاربری
کار و فناوری

بهترین نرم‌ افزارهای طراحی رابط و تجربه کاربری

5آیتم / 12رای‌دهنده / 13رای 6 مهر 1400

لیستی از

میثم احمدی

  1
 1. Figma فیگما

 2. رای بدهید
  0
  4

  ویژگی خاصی که این برنامه را از بقیه متمایز می‌کند این است که چند طراح همزمان می‌توانند با هم تعامل داشته باشند و روی یک طرح کار کنند.

  2
 3. ادوبی ایکس دی Adobe XD

 4. رای بدهید
  0
  3

  با این نرم‌افزار می‌توانید یک نسخه اولیه (Prototype) یا موکاپ از طرح آماده کنید و به اشتراک بگذارید. حتی می‌‌‌توانید انیمیشن‌ها، مراحل استفاده از اپلیکیشن یا وبسایت، مسیرهای مختلف و ... را داخل طرح تنظیم کنید. بعد هم می‌توانید طرح را به صورت زنده در موبایل خود تست کنید.

  3
 5. Zeplin زپلین

 6. رای بدهید
  0
  2

  نرم‌افزار و پلاگین زپلین به صورت یکپارچه در کنار ادوبی اکس دی، فیگما و اسکچ کمک می‌کند هندآف (Handoff) خوبی بسازید. هنندآف به طرحی گفته می‌شود که به دولوپرها می‌دهند تا براساس آن کدنویسی اپلیکیشن یا وبسایت انجام شود. خیلی وقت‌ها چندین نفر باید روی این طرح نظر دهند تا به نتیجه نهایی برسند. ارسال، بازخورد گرفتن و اصلاح دوباره خودش کلی زمان می‌گیرد. زپلین این وسط تمام کارها را آسان‌تر می‌کند.

  4
 7. Invision Studio این‌ویژن استودیو

 8. رای بدهید
  0
  2

  طراحی ریسپانسیو بدون کد نویسی، طراحی آسان اینتراکشن، تغییر سایز و ابعاد هوشمند تصاویر، پنل طراحی انیمیشن پیشرفته و جابجایی سریع بین حالت تاریک و روشن از ویژگی‌های جالب این ابزار است.

  5
 9. اسکچ Sketch

 10. رای بدهید
  0
  2

  اسکچ از نظر امکانات و عملکرد کامل است. مهم‌ترین نقطه قوت اسکچ افزونه‌های کاربردی آن است که کار را آسان‌ می‌کنند و خیلی از کارهای تکراری و سخت را به راحتی چند کلیک انجام می‌دهند.

  فکر می‌کنید این لیست ناقص است؟ آن را کامل‌تر کنید...