خشن ترین ورزش های جهان
ورزش

خشن ترین ورزش های جهان

11آیتم / 460رای‌دهنده / 539رای 4 آذر 1397

لیستی از

امیر دانشی پور

ورزش از هر نوعی می تواند برای سلامت بدن مفید باشد اما برخی ورزش ها هستند که بیشتر خطرناکند تا سالم , آسیب ها و صدمه های ورزشی همواره در رشته های مختلف وجود دارد و نمی توان آن را انکار کرد. اما این آسیب ها در برخی از ورزش ها جدی تر و خطرناک تر هستند و می توانند باعث مرگ یک ورزشکار شوند.

  1
 1. بوکس

 2. رای بدهید
  25
  90

  اگر چه برخی از ضربه های وارده بر سر می توانند نسبت به ضربات دیگر شدیدتر باشند ولی هیچکدام از این ضربات نباید ناچیز شمرده شده و هر کدام می توانند بالقوه آسیب زا باشند.آمار تلفات این ورزش 1 در ازای هر 2200 نفر است که آن را به یکی از خطرناک ترین ورزش های دنیا تبدیل می کند.

  2
 3. موی تای

 4. رای بدهید
  23
  64

  نام دیگر این سبک رزمی “هنر هشت اندام می باشد”، دلیل این نام گذاری تمرکز شدید این سبک رزمی بر ضربات زانوها و بازوها می باشد. توانایی و مرگبار بودن این هنر رزمی برای کسی که تنها یک بار مبارزات موی تای را دیده باشد کاملا آشکار می شود و اصلا عجیب نیست که چرا این سبک رزمی در ده هنر رزمی کشنده دنیا گنجانده شده است. این سبک رزمی در تایلند شکل گرفته و برترین اساتید این سبک نیز تایلندی هستند.

  3
 5. کراو ماگا

 6. رای بدهید
  15
  33

  کارآمد ترین و خطرناک ترین هنر رزمی حال حاضر دنیا، کراو ماگا می باشد. این سبک رزمی توسط آی دی دف “وزارت دفاع اسرائیل” یا نیروهای مدافع آنها سازمان دهی شده است. این ورزش در حقیقت تلفیقی از تمامی فنون رزمی کشنده از سایر سبک های دنیا می باشد و نام و اعتبار خود را علاوه بر تبلیغات زیاد از فنون آن سبک ها دارد. فنون مبارزاتی این سبک رزمی برای درد آور و صدمه رساندن طراحی شده اند و در نهایت هدف آنها از پای

  4
 7. نینجوتسو

 8. رای بدهید
  14
  25

  هنر رزمی نینجوتسو یا نام تکنیکال آن “شینوبی” در ژاپن بنیان گذاری شد. این هنر رزمی بر پایه فنون و سلاح های غیر معمول بوده و برای انجام امور جاسوسی و ترور افراد استفاده می شده است. در آن زمان نینجاها به عنوان غیر بشر یا “هینین” شناخته می شده اند.

  5
 9. جیت کان دو

 10. رای بدهید
  14
  22

  یکی از سبک‌های مدرن هنرهای رزمی است که توسط بروس لی، رزمی‌کار و هنرپیشه معروف سینما پایه‌گذاری شد. این سبک یکی از سبک‌های منحصر به فرد چینی است که مسابقات آن به انواع مختلف مانند ووشوساندا ، ووشوتالو ، دفاع شخصی و شکستن اجسام برگزار می‌شود. فوت و فن وینگ چون در جیت کان دو به شکلی تغيير یافته اند که کاربردی تر باشند و استفاده از سلاح های سرد هم در آن بسیار گسترده تر است. بسياري از ضربات و حرکات دیگر هنرهای رزمی به آن اضافه شده اند، به طوریکه بعضی جیت کان دو را نخستین رشته و الگوی هنرهای رزمی ترکیبی ميدانند

  1001.movahedian@ این را اضافه کرده است.
  6
 11. صخره نوردی

 12. رای بدهید
  16
  24

  میزان مرگ در این رشته یک نفر به ازای هر 1750 است البته نپال یکی از کشورهایی است علاقمندان زیادی به صخره نوردی دارد و کشتگان آن نیز بسیار زیاد است. اگر آمار این کشور را وارد نماییم، میزان تلفات یک در 167 می شود.

  7
 13. موتورسواری

 14. رای بدهید
  16
  20

  آمار تلفات موتور سواری یک نفر در ازای هر 1000 موتور سوار است که با وجود میلیون ها موتور در دنیا واقعا آماری بسیار زیاد است.

  8
 15. پرش از صخره

 16. رای بدهید
  14
  18

  این ورزش هیجان انگیز خطرات بسیاری را دربر دارد. یکی از این خطرات باز نشدن چتر نجات بیس جامپر است. خطر دیگر احتمال برخورد شدید بیس جامپر به صخره ای است که از آن می پرد. آمار تلفات این ورزش یک به ازای هر 2317 نفر است که زیاد به نظر می آید.

  9
 17. باکوم

 18. رای بدهید
  13
  17

  سبک رزمی باکوم با نام واکن نیز شناخته می شود. زادگاه آن کشور پرو می باشد که در خیابان های لیما شکل گرفت. باکوم ملغمه ای از چندین سبک رزمی مختلف است که با هدف بیشینه کردن میزان آسیب به حریف در کوتاه ترین زمان ممکن بنا شده است. بیشتر مبارزات باکوم به دلیل سلاح های مخفی مبارزان و فنون مرگبار آنها به مرگ ختم می شود.

  10
 19. فوتبال استوریکو

 20. رای بدهید
  20
  23

  فوتبال استوریکو شاید برای شما ناشناخته باشد. اما این ورزش خشن ترین ورزش جهان است و از ورزشهای تاریخی ایتالیا است. این ورزش تا حدودی شبیه فوتبال امریکایی است .این فوتبال مختص ایتالیا است و برای هر تیم ۲۷ نفر بازی می کنند . در این نوع فوتبال هدف این است که با استفاده از دست و پای خود به هر نحوی که شده توپ را به سمت گل پرتاب کنند.

  11
 21. گلایدینگ

 22. رای بدهید
  18
  15

  این ورزش چون در آسمان و ارتفاع زیاد است در صورت بروز مشکل حتما مرگ را به همراه دارد. این سرگرمی در دنیا کمی گران است اما میزان کشته های به ازای هر 560 نفر یک نفر است که آماری باورنکردنی و بسیار زیادیست.

  فکر می‌کنید این لیست ناقص است؟ آن را کامل‌تر کنید...