بهترین فیلم سینمایی ساخته محمدحسین مهدویان
فرهنگ و هنر

بهترین فیلم سینمایی ساخته محمدحسین مهدویان

4آیتم / 10رای‌دهنده / 23رای 11 اردیبهشت 1398

لیستی از

لیست می

محمدحسین مهدویان، کارگردان جوان کشورمان است که هم از نظر آکادمیک تحصیلات مرتبط با سینما و تهیه کنندگی دارد، و هم سابقه خوبی در فیلمسازی. مهدویان علاوه بر چندین مستند و یک سریال مستند به نام آخرین روزهای زمستان، تا کنون چند فیلم سینمایی ساخته که غالبا با استقبال خوبی مواجه شده است. به نظر شما بهترین فیلم ساخته این کارگردان جوان کشورمان کدام است؟

  1
 1. ماجرای نیمروز

 2. رای بدهید
  0
  9

  دومین فیلم مهدویان هم در ژانر تاریخی بود و هم موفق در جشنواره فیلم فجر 95! این فیلم بهترین فیلم آن جشنواره شد. فیلم در مورد درگیری های مجاهدین خلق ایران در سال 60 است و بر اساس وقایع تاریخی واقعی اتفاق افتاده است.
  تماشای آنلاین ماجرای نیمروز 1

  2
 3. ایستاده در غبار

 4. رای بدهید
  0
  8

  اولین فیلم بلند سینمایی مهدویان بود که در جشنواره فیلم فجر 94 خوش درخشید و سیمرغ بهترین فیلم جشنواره را برد. این فیلم با بازی دیدنی هادی حجازی فر، زندگی حاج احمد متوسلیان را روایت می کند.
  تماشای آنلاین ایستاده در غبار

  3
 5. ماجرای نیمروز: رد خون

 6. رای بدهید
  0
  4

  این فیلم، ادامه ای بر نسخه قبلی ماجرای نیمروز است که داستان آن یرامون اتفاقات بعد از پایان جنگ ایران و عراق در سال ۱۳۶۷ و عملیات مرصاد است. رد خون، برنده 3 سیمرغ در جشنواره فجر سال 97 شد.
  تماشای آنلاین ماجرای نیمروز 2: رد خون

  4
 7. لاتاری

 8. رای بدهید
  1
  1

  سومین فیلم مهدویان، با ژانری متفاوت از قبلی ها یعنی درام-رمانتیک تولید شد و البته مثل قبلی ها درخشید. این فیلم پرمخاطب‌ترین فیلم سی و ششمین دوره جشنواره فیلم فجر شد.
  تماشای آنلاین لاتاری

  فکر می‌کنید این لیست ناقص است؟ آن را کامل‌تر کنید...