برترین شخصیت های کتاب هری پاتر

برترین شخصیت های کتاب هری پاتر

20آیتم / 16رای‌دهنده / 35رای 4 آذر 1397

لیستی از

امیر دانشی پور

هری پاتر مجموعه ای از رمان های فانتزی نوشته شده توسط نویسنده بریتانیایی J. K. Rowling است. رمانها روایتگر زندگی یک جادوگر جوان به نام هری پاتر و دوستانش هرمیون گرنجر و رون ویزلی است که همه آنها دانش آموزان مدرسه جادوگری هاگوارتز هستند.

1

Harry Potter هری پاتر

0
3

J.K. رولینگ نویسنده ی هری پاتر ، همیشه مراقب بود که هری یک شخصیت ناکامل داشته باشد. نقص های هری به ما کمک می کند تا احساس بسیار واقعی تر و نزدیکتری به او داشته باشیم. هری پاتر شخصیت اصلی داستان فردی که تمام سرنوشت جهان بر روی دوش هایش قرار گرفته و تنها چیزی که باعث میشود او بتواند تمام این ها را پشت سر بگذارد ، تحمل و از خود گذشتگی هایش است.

2

Voldemort والدمورت

0
3
3

Neville Longbottom نویول لانگ بوتوم

0
2
4

Sirius Black سیریوس بلک

0
2
5

Draco Malfoy دراکو مالفوی

0
2
6

Hermione Granger هرمیون گرنجر

1
2

دوستی که با رون و هری پاتر سه گانه ی همبستگی را تشکیل می دهند. هرمیون شخصیتی منطقی و قانون مند دارد، که البته برای دلیل هایی که ارزش داشته باشند تمامی قوانین را زیر پا میگذارد و کار خود را انجام میدهد. البته همیشه هم هرمیون شخصیت مفید داستان نیست ، مخصوصا وقتی صحبت هورمون ها به میان می آید! اما در نهایت بزرگترین ساحره معاصر قطعا هرمیونه!

7

Severus Snape سیروس اسنیپ

1
2

آیا شما او را دوست دارید یا از او نفرت دارید یا عاشق نفرت از او هستید؟! به هرحال یکی از تاثیر گذار ترین شخصیت های مجموعه عری پاتر سیروس اسنیپ است. کابوس هری پاتر که از زمانی که در کلاس سم شناسی اش وارد شد ،همواره توجه سیروس به دراکو مالفوی بوده است.

8

Albus Dumbledore آلبوس دامبلدور

1
2

برای شخصیتی که فقط در سالهای اخیر به فرهنگ معاصر معرفی شده است، بیشترین حجم از سخنان حکیمانه را در بین کاراکتر های مشابه خود دارد. آلبوس پرسیوال وولفریک بری دومبلدور، مانند گاندالف و یودا قبل از او، نقش حکیمان عاقل، راهنما و پدر و مادر را در داستان بازی می کند.

9

Fred & George Weasley فرد و جورج ویزلی

0
1
10

Rubeus Hagrid روبیوس هاگرید

0
1
11

Luna Lovegood لونا لاوگود

0
1
12

Lucius Malfoy لوسیوس مالفوی

0
1
13

Minerva McGonagall مینروا مک گونگال

0
1
14

Alastor "Mad-Eye" Moody آلاستور مودی چشم باباغوری

0
1
15

Molly Weasley مولی ویزلی

0
1
16

Ginny Weasley جینی ویزلی

0
1
17

Bellatrix Lestrange بلاتریکس لسترینگ

1
1
18

Ron Weasley رون ویزلی

2
0

رون ویزلی بهترین دوست هری پاتر که برخلاف بسیاری از زوج کاراکتر ها که یکی بی رحمانه ساده و احمق است، رون تنها شخصیتی ساده تر دارد و نه یک احمق کامل. رون فردی با شخصیت کمدی است که نه قدرت جادویی هری و نه هوش هرمیون را دارد اما با وفاداری و استقامت زیادش بزرگترین کمک ها را میکند.بیاد آورید زمانی که با وجود ترس از عنکبوت ها بدنبال هری وارد جنگل تاریک شد و مقابل عنکبوت های قول پیکر قرار گرفت.

19

Remus Lupin ریموس لوپین

1
0
20

Dolores Umbridge دولورس آمبریج

1
0
فکر می‌کنید این لیست ناقص است؟ آن را کامل‌تر کنید...