برترین سریال های تلویزیونی ماه رمضان 99
فرهنگ و هنر

برترین سریال های تلویزیونی ماه رمضان 99

4آیتم / 13رای‌دهنده / 16رای 17 اردیبهشت 1399

لیستی از

masih

با روال شدن پخش سریال های مختص ماه رمضان شاهد یک سیر متناوب از سعود و فرود سریال ها در طی این چند سال داشته ایم. اما باز اینکه سریالی بر اساس یک ماه مشخص پخش بشه اثر زیادی در دیده شدنش داره. امیدواریم که سریال هایی که از شبکه های سیما پخش میشه، سال بسال با توجه به بازخورد بینندگان بهبود پیدا کنن. با رای دادن به این سریال ها مشخص کنید کدوم مناسب و یا نا مناسب هست.

  1
 1. سریال پدر پسری

 2. رای بدهید
  0
  3

  سریال «پدر پسری»، به کارگردانی محمدرضا حاجی‌ غلامی و تهیه‌کنندگی رضا جودی است. این سریال در ژانر طنز ساخته شده است. این سریال اقتباسی از کتاب “آخرین نشان مردی” به قلم مهرداد صدقی است که به صورت طنزگونه و اپیزودیک پخش می‌شود. “پدر پسری” در قالب طنز موقعیت ساخته شده و هر قسمت آن داستانی مجزا دارد که در همان قسمت تمام می شود. نویسندگی آن بر عهده احسان ثقفی، حسین حقیقی و محمد پایدار است.این سریال در ۴۰ قسمت برای پخش از شبکه پنج سیما است و ساعت ۲۳ روی آنتن می رود.

  2
 3. سریال بچه مهندس 3

 4. رای بدهید
  1
  3

  پخش سریال رمضانی «بچه مهندس ۳» از شبکه دو سیما و نقش آفرینی جوان بیرجندی فرصتی را فراهم کرده که شهری با فرهنگ کهن ولی ناشناخته از قاب تلویزیون روایت شود. «بچه‌مهندس» سریالی است که ماجرای آن به پرورشگاهی به نام «خانه خورشید» برمی‌گشت که در قصه آن ماجرای سه فاز کودکی، نوجوانی و جوانی شخصیتی به نام «جوادی» را مطرح می‌کرد. ساعت پخش سریال بچه مهندس 3 هر شب ساعت 21:30 از شبکه دو سیما پخش می شود و پخش تکرار بچه مهندس 3 ساعت های ۲ بامداد / ۱۲ ظهر / ۱۶ عصر نیز پخش می شود.

  3
 5. سریال زیرخاکی

 6. رای بدهید
  2
  4

  زیر خاکی (مجموعه تلویزیونی) سریال کمدی تاریخی که قبل از انقلاب سال ۱۳۵۷ را دربردارد، داستان مردی را به تصویر کشیده‌است که به دنبال زیرخاکی می‌گردد. او برای یافتن گنج درگیر ماجراهای خنده‌داری می‌شود. "زیرخاکی" عنوان تازه‌ترین ساخته جلیل سامان در مقام کارگردان است. "زیرخاکی" نیز دو فصل دارد و نویسنده آن خود سامان است. ساخت فصل دوم این سریال با شیوع ویروس کرونا در کشور و محدودیت‌هایی که پیش آمد همزمان شد و بخش‌هایی از این فصل ناتمام مانده است؛ به ویژه بخش‌هایی که بنا بود در خارج از کشور ساخته شود. مجموعه تلویزیونی «زیرخاکی» در ماه مبارک هر شب ساعت 22:15 دقیقه از شبکه یک سیما پخش و در ساعات ۱:۳۰، ۹:۴۵ و ۱۵ تکرار آن به نمایش گذاشته می شود.

  4
 7. سریال سرباز

 8. رای بدهید
  2
  1

  سرباز مجموعه تلویزیونی به کارگردانی هادی مقدم‌دوست است که در ۵۰ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای برای شبکه سه سیما تولید می‌شود. این سریال حکایت سرباز وظیفه‌ای به نام یحیی، همسرش یلدا و رفقای هم خدمتی‌اش است. مقدم دوست که پیش از این در سریال "وضعیت سفید" کنارحمید نعمت الله قرار گرفت و همکاری این دو در مقام نویسنده و کارگردان با استقبال خوبی مواجه شد حالا این بار روایتی متفاوت از زندگی یک سرباز را دارد که از دهه 50 آغاز می‌شود و تا زمان حال ادامه دارد. سریال سرباز هر شب در ایام ماه رمضان 99 از ساعت 20:30 از شبکه سه پخش می شود.

  فکر می‌کنید این لیست ناقص است؟ آن را کامل‌تر کنید...