لیست انیمه های شبیه «سگ های ولگرد بانگو» با نام انگلیسی bungou stray dogs
فرهنگ و هنر

لیست انیمه های شبیه «سگ های ولگرد بانگو» با نام انگلیسی bungou stray dogs

7آیتم / 1397رای‌دهنده / 1520رای 8 شهریور 1399

لیستی از

امیر دانشی پور

انیمه‌ bungo stray dogs یا سگ های ولگرد بانگو با چهار فصل از سال ۲۰۱۸ شروع به پخش کرده است. این انیمه درژانر کارآگاهی، ماوراطبیعی و سبک شونن (یعنی انیمه ای که شخصیت های داستان پسر هستند) ساخته شده است. داستان این انیمه درمورد ماجراهای سازمانی از کاراگان و دشمنان آنان است که قدرت های خاصی دارند. بعد از دیدن این انیمه شاید این حس بد را داشته باشید که چرا تموم شد! و شاید در اینترنت به دنبال انیمه هایی گشته اید که شبیه بانگو باشد و داستان کاراگاهی جذابی مثل این انیمه داشته باشد. در این لیست بهترین انیمه هایی که داستان هایی شبیه بانگو داشته اند، چه کاراگاهی و چه جمعی از افراد که مثل بانگو ماجراهای جذابی داشته باشند آوردیم. با لایک کردن این انیمه ها و یا اضافه کردن انیمه هایی مانند سگ های ولگرد بانگو، این لیست را کامل تر کنید تا دیگران هم بتوانند سریال های انیمه جذاب کارآگاهی را پیدا کنند.

  1
 1. انیمه نوراگامی Noragami

 2. رای بدهید
  59
  263

  یک دختر مدرسه‌ای به نام هیوری ایکی، که زورگویی‌های همکلاسی‌هایش را تحمل می‌کند، از شدت ناراحتی برای گریه کردن خود را به سرویس بهداشتی می‌رساند. بر روی دیوار شماره تلفن و پیامی را مشاهده می‌کند که نوشته شده: «من مشکلات شما رو حل خواهم کرد». وقتی هیوری با شماره تماس می‌گیرد با یک پسر بیکار که خودش را خدا معرفی می‌کند مواجه می‌شود. نوراگامی (به ژاپنی: ノラガミ) یک مجموعه تلویزیونی انیمه ۱۲ قسمتی به کارگردانی تامورا کوتارواست که توسط استودیو بونز بر اساس نسخه مانگا اقتباس شده و برای اولین بار از ۵ ژانویه ۲۰۱۴ از شبکه توکیو ام‌ایکس پخش شده است. فصل دوم انیمه نیز با عنوان نوراگامی: آراگوتو به تعداد ۱۳ قسمت از اکتبر تا دسامبر ۲۰۱۵ پخش شد.

  2
 3. انیمه سریالی آکادمی قهرمانی من My Hero Academia

 4. رای بدهید
  96
  389

  در انیمه مای هیرو آکادمی ما تجربه ای شبیه انیمه ناروتو را داریم. پسر بچه ای به اسم ” ایزوکو ” از بچگی رویای ابر قهرمان بودن را در ذهن خود می پروراند و میخواهد مانند ابر قهرمان های دیگر بشود. هرچند بعدها متوجه میشود که ژن ( Quirk ) درونش وجود ندارد و نمیتواند ابر قهرمان شود. اما بخت با او یار میشود و به طوری اتفاقی ابر قهرمان معروف ” All Might ” را میبیند و این ابر قهرمان قدرت های خود را به ” ایزوکو ” می دهد. مانند ناروتو که رویایی برای هوکاگه شدن داشت و همه او را می راندن.

  adp@ این را اضافه کرده است.
  3
 5. کلاس آدم کشی

 6. رای بدهید
  55
  199

  انیمه کلاس آدم کشی از این نظر با سگ های ولگرد بانگو شباهت دارد که هردو توانسته ژانر اکشن،کمدی و حتی تاریک را در قالب داستانی جذاب جا دهند. کلاس آدم کشی داستان کلاسی را روایت می کند که دانش آموزان آن باید تا قبل از فارغ التحصیلی معلم خود را ترور کنند.وگرنه کل کره زمین مثل کره ماه نابود خواهد شد. اگر از انیمه سگ های ولگرد بانگو خوشتان آمده بدون شک عاشق این انیمه خواهید شد. از ویژگی های شبیه آن به سگ های ولگرد بانگو،این است که در آن هم کلی می خندید،هم هیجان زده می شوید و حتی در بخش هایی گوله گوله اشک می ریزید! این انیمه در دو فصل ۲۲ قسمتی اکران شده است. خلاصه که اگر از طرفداران سگ های ولگرد بانگو هستید،تماشای این انیمه را از دست ندهید.

  babapwrghzl@ این را اضافه کرده است.
  4
 7. انیمه (Japanese: SERVAMP -サーヴァンプ-, Hepburn: Sāvanpu)

 8. رای بدهید
  23
  71

  انیمه سرومپ در سبک سگ های ولگرد بانگو ساخته شده است.خلاصه داستان: شیروتا ماهیرو پسری که چیزهای ساده را دوست دارد و از دشواریها دوری میکند،یک روز یه گربه ای را پیدا میکند و به خانه اش میاورد تا از آن نگه داری کند و اسمش را کورو kuro می گذارد ولی متوجه میشود کورو یک گربه معمولی نیست و خون آشامیه که به آدمها خدمت میکند. ماهیرو ناخواسته وارد دنیای اسلیپی اش یا همون کورو و 8 برادرش میشود.

  masih@ این را اضافه کرده است.
  5
 9. انیمه پروژه کی K project

 10. رای بدهید
  34
  95

  درانیمه k شخصیت یاشیرو ایسانا،پسر بچه ای معمولی است که در دبیرستان اشیناکا واقع در جزیره ای در ژاپن درس می خواند اما زندگی عادی او با انتشار ویدیویی که در ان شخصی بسیار شبیه به خودش فردی به نام تاتارا توتسوکا را میکشد دگرگون شده و افراد زیادی با نیرو های ماورای انسانی برای پیدا کردن او دست به کار میشوند.

  6
 11. انیمه Blood Blockade Battlefront

 12. رای بدهید
  40
  104

  در انیمه خط مقدم محاصره خونین، شکافی بین زمین و جهان های دیگر بالای شهر نیویورک بوجود آمده که باعث شده تا ساکنان نیویورک و موجودات دیگر جهان ها در حبابی غیر قابل نفوذ گیر بیفتند. آنها سال ها در کنار هم در دنیایی از جرم ها و جنایات مختلف زندگی کردند. حالا شخصی تهدید به صدمه زدن به حباب کرده و گروهی از ابر انسان ها هم سعی در جلوگیری از این اتفاق دارند.

  7
 13. انیمه دورارارا!! Durarara!!

 14. رای بدهید
  32
  60

  ریوگامینه میکادو، پسری است که در آرزوی زندگی در یک شهر بزرگ است توسط دوست دوران کودکیش ماسائومی، برای ادامه تحصیل به مدرسه ای در شهر توکیو به محله دعوت می شود. میکادو در اولین روز اقامت در شهر شاهد یکی از افسانه های شهری میگردد. یک موتور سوار بدون سر با یک موتورسیکلت سیاه رنگ در شهر جولان می دهد. از آن به بعد، موارد غیرعادی و همچنین گروهی که ‘شال زرد ها’ خوانده می شدند در سطح شهر پیدا شدند.

  فکر می‌کنید این لیست ناقص است؟ آن را کامل‌تر کنید...