بهترین سایت های تورنت (Torrent) جهت دانلود فیلم و هرچه می خواهید - آپدیت 2020
کار و فناوری

بهترین سایت های تورنت (Torrent) جهت دانلود فیلم و هرچه می خواهید - آپدیت 2020

10آیتم / 143رای‌دهنده / 160رای 17 فروردین 1399

لیستی از

masih

شاید این سوالات برای شما نیز پیش آمده باشد: چطور از تورنت دانلود کنیم؟ چطور از تورنت فیلم دانلود کنیم؟ چطور از تورنت استفاده کنیم؟ پروتکل تورنت چیست؟ کدام تورنت بهتر است؟ سایت بدون فیلتر دانلود فیلم؟ خب بسیار کوتاه بخواهم جواب بدم که کار شما راه بیافته اینجوری تعریفش می کنم: شما مستقیما به سیستم یک فردی در دنیا که فایل مورد نظر شما را دارد وصل می شوید و آن را دانلود می کنید. برای این کار به یک برنامه تورنت مانند Deluge، بیت تورنت BitTorrent ، uTorrent و غیره نیاز دارید و سایتی که فایل های با پسوند .torrent دارند که در لیست زیر خواهند آمد. برای یافتن فایل مورد نظر علاوه بر سایت های زیر می توانید با تایپ کلمه مورد نظر در گوگل و نوشتن torrent در ادامه ی آن، از طریق گوگل چیزی که می خواهید پیدا کنید. اگر سایت تورنت خوبی می شناسید به لیست زیر اضافه کنید.

  1
 1. سایت دانلود تورنت 1337x- لینک : https://1337x.to

 2. رای بدهید
  3
  29
  greatman.amir@ این آیتم را به لیست اضافه کرده است.
  2
 3. سایت دانلود تورنت Nyaa.si- لینک : https://nyaa.si

 4. رای بدهید
  9
  38
  greatman.amir@ این آیتم را به لیست اضافه کرده است.
  3
 5. سایت دانلود تورنت YTS.ag – لینک : https://yts.ag

 6. رای بدهید
  5
  13

  از ترکر های تورنت حرفه ی می باشد که هر کسی می تواند از آن استفاده نماید و فایل خود را دانلود نماید. البته نسبت به سایت های ذکر شده ، کمی متفاوت تر می باشد و تمرکز اصلی آن بر روی تورنت های فیلم بوده ولی شما می توانید محیط کاربری زیبایی را مشاهده کنید که تورنت های فیلم با کیفیت های 3D نیز در دسترس کاربران قرار گرفته است. همچنین می توانید فیلم های با کیفیت 720p و 1080p در اختیار داشته باشید.

  4
 7. سایت دانلود تورنت Torrentz2- لینک : https://torrentz2.eu

 8. رای بدهید
  2
  7
  greatman.amir@ این آیتم را به لیست اضافه کرده است.
  5
 9. سایت دانلود تورنت YTS - لینک : https://yts.am

 10. رای بدهید
  4
  9
  masih@ این آیتم را به لیست اضافه کرده است.
  6
 11. سایت دانلود تورنت RarBG – لینک : https://rarbg.to

 12. رای بدهید
  4
  7

  شما می توانید در این سایت به صورت روزانه تعداد کثیری از فایل های تورنت را در اختیار داشته باشید. فعالیت این سایت از سال 2008 شروع شده است و البته مورد پسند بسیاری از کاربران بوده است. این سایت به گونه ی است که هر کسی با داشتن هر اطلاعاتی می تواند با این سایت کار کند حتی کاربران مبتدی نیز به آسانی می توانند فایل های مورد نظرشان را دانلود نمایند.

  7
 13. سایت تورنت گالاکسی - لینک سایت: https://torrentgalaxy.to/

 14. رای بدهید
  0
  2

  سایت TorrentGalaxy که کمی بیش از چهار سال پیش راه اندازی شد، یک سایت تورنت نسبتاً جدید است. دارای یک گروه اختصاصی آپلود کننده و یک انجمن فعال است. علاوه بر تورنت ها، TorrentGalaxy برخی از نسخه ها را نیز برای پخش در دسترس قرار می دهد.

  listme@ این آیتم را به لیست اضافه کرده است.
  8
 15. سایت دانلود تورنت The Pirate Bay - لینک : https://thepiratebay.org

 16. رای بدهید
  4
  6

  یکی از بهترین پایگاه های که شما می توانید برای دانلود از آن استفاده نمایید thepiratebay می باشد. شما در این سایت با یک محیط بسیار ساده و دلنشین روبرو خواهید شد و البته به دلیل تبلیغ های کمی که در آن وجود داشته است ، در نزد کاربران از محبوبیت خوبی برخوردار بوده است. اگر می خواهید دنیای از فیلم را در اختیار داشته باشید از این سایت استفاده کنید.

  9
 17. سایت دانلود تورنت EZTV- لینک : https://eztv.io

 18. رای بدهید
  3
  4

  EZTV یکی از سایت های نادر torrent است که فقط برای سریال های تلویزیونی طراحی شده است. تقریبا هر سریال تلویزیونی که دنبال آن باشید در این سایت خواهید یافت. این برنامه هم از دانلود مستقیم و هم آهنربا پشتیبانی می کند.

  greatman.amir@ این آیتم را به لیست اضافه کرده است.
  10
 19. https://bitso.ir

 20. رای بدهید
  6
  5

  دانلود تورنت با لینک مستقیم

  websaz2000@ این آیتم را به لیست اضافه کرده است.
  فکر می‌کنید این لیست ناقص است؟ آن را کامل‌تر کنید...