لیست و فهرست آرای مردمی جشنواره فیلم فجر 37 ام

لیست و فهرست آرای مردمی جشنواره فیلم فجر 37 ام

9آیتم / 3رای‌دهنده / 6رای 16 بهمن 1397

لیستی از

امیر دانشی پور

لیست 9 فیلم آرای مردمی در جشنواره فجر مشخص شده است. جهت رای گیری به صورت پیامکی با سامانه #۷*۷۱۰* در این رای‌گیری میتوانید شرکت کنید.

1
غلامرضا تختی
0
2
فیلم «غلامرضا تختی» به کارگردانی بهرام توکلی .از توضیحات آقای توکلی درمورد فیلم : وجود یک گزارشگر که در بخش‌های مختلف تختی وجود داشته یکی از وجوه اصلی زندگی تختی بود و ما قصد داشتیم از لحاظ فرمی و مضمونی زندگی تختی را به طور کامل شرح دهیم و به همین دلیل از راوی استفاده کردیم.
2
بیست و سه نفر
0
1
در سال ۱۳۹۷ فیلم ۲۳ نفر به کارگردانی مهدی جعفری با سرمایه گذاری سازمان هنری رسانه‌ای اوج ساخته شده است.۲۳ نفر یا بیست و سه نفر، گروهی از رزمندگان نوجوان ایرانی بودند که در جریان جنگ ایران و عراق در سال ۱۳۶۱ به اسارت نیروهای عراقی درآمدند. این گروه کم سن و سال بین ۱۳ تا ۱۷ سال سن داشتند و اکثراً از تیپ ثارالله کرمان اعزام شده بودند و در اردیبهشت ۱۳۶۱ در مرحله مقدماتی عملیات بیت‌المقدس در مناطق مختلف جبهه اسیر شدند.
3
سرخپوست
0
1
کارگردان:نیما جاویدی ،تهیه کنندگان:مجید مطلبی، سال ساخت:۱۳۹۷ .ال ۱۳۴۷، يك زندان قديمي در جنوب ایران به دلیل مجاورت با فرودگاهِ در حال توسعه ی شهر در حال تخليه است. سرگرد نعمت جاهد، رئیس زندان به همراه مامورانش در حال انتقال زندانيان به زندان جديدند...
4
ماجرای نیمروز: ردخون
1
1
ماجرای نیمروز: رد خون(۱۳۹۷)، قسمت دوم از فیلم سینمایی ماجرای نیمروز به کارگردانی محمدحسین مهدویان و تهیه‌کنندگی سید محمود رضوی است. فیلمنامه‌ این فیلم توسط حسین تراب نژاد و ابراهیم امینی نوشته شده است.روایت کلی این فیلم پیرامون اتفاقات بعد از پایان جنگ ایران و عراق در سال۱۳۶۷ و عملیات مرصاد می باشد. این فیلم در سی و هفتمین دوره جشنواره فیلم فجر اکران می شود .
5
متری شش‌ و نیم
0
0
متری شیش و نیم فیلمی به کارگردانی و نویسندگی سعید روستایی و تهیه‌کنندگی سید جمال ساداتیان محصول سال ۱۳۹۷ است.این فیلم به عنوان دومین فیلم بلند سعید روستایی شناخته می‌شود.
6
قصر شیرین
0
0
جلال مرادي 42 ساله طي تصادف خانواده اي را به قتل مي رساند، اما تصادف او در دادگاه غيرعمد شناخته مي شود. او پس از گذراندن دوران زندان، همسر و فرزندانش را ترك كرده و به شهري ديگر مي رود، اما پس از دو سال به شهرش باز مي گردد زيرا كه زنش دچار مرگ مغزي شده است.
7
جان‌دار
0
0
فیلم سینمایی «جان‌دار» ساخته‌ی مشترک حسین امیر دوماری و پدرام امیری در مقام کارگردان و یکی از فیلم‌های حاضر در بخش سودای سیمرغ سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر است. «جاندار» کارگردانی پرو پیمانی دارد، و دو فیلمساز با ضرباهنگ و تسلط خوبی در کارگردانی فیلم را آغاز می‌کنند و قدرت مسلط خود را در کارگردانی به رخ می‌کشند، اما این تسلط در کارگردانی به دلیل ضعف محتوایی و فیلمنامه در دوسوم پایانی، فیلم را عقیم می‌کند.
8
شبی که ماه کامل شد
0
0
شبی که ماه کامل شد فیلمی به کارگردانی نرگس آبیار، نویسندگی نرگس آبیار و مرتضی اصفهانی و تهیه‌کنندگی محمدحسین قاسمی محصول سال ۱۳۹۷ است . الناز شاکردوست، هوتن شکیبا، فرشته صدرعرفایی، پدرام شریفی، امین میری، بانیپال شومون و با حضور: شبنم مقدمی و فرید سجادی حسینی، با معرفی آرمین رحیمیان در فیلم به ایفای نقش می‌پردازند.
9
قسم
0
0
قسم فیلمی به نویسندگی و کارگردانی محسن تنابنده و تهیه‌کنندگی الهام غفوری و جلیل شعبانی که در سال ۱۳۹۷ تولید شده‌است. این فیلم در سی و هفتمین دوره جشنواره فیلم فجر رونمایی شد.