آلبوم های محسن چاووشی بر اساس محبوبیت

آلبوم های محسن چاووشی بر اساس محبوبیت

18آیتم / 6رای‌دهنده / 17رای 9 آذر 1397

لیستی از

امیر دانشی پور

محسن چاوشی حسینی 8 مرداد 1358 در خرمشهر به دنیا آمد. چاووشی خواننده، آهنگساز، ترانه سرا و تنظیم کننده سبک پاپ و راک میباشد. لیست زیر رو به روز کن و به آلبوم هایی که دوست داری رای بده تا بالا بیان.

1
امیر بی‌گزند
0
4
که پیشتر «چنگیز» نام گرفته بود، هشتمین آلبوم استودیویی محسن چاوشی است که با ترانه‌های مولانا، سعدی، علی اکبر یاغی‌تبار، پدرام پاریزی و حسین صفا و نیز تنظیم‌های محسن چاوشی، عادل روح‌نواز، کوشان حداد، فرشاد حسامی، بابک نقوی و بهروز صفاریان و هم‌چنین مدیریت رسانه‌ای محمدرضا طیبی سمنانی در۱۷ خرداد ۱۳۹۵ در بازار ایران پخش شد.محسن چاوشی در این آلبوم نگاهی نو به شعر فاخر شاعران قدیم و شاعران معاصر داشته.
2
سنتوری
0
3
نام آلبوم استودیویی محسن چاوشی است که با ترانه‌های امیر ارجینی، حسین صفا و ترانه مکرم با آهنگسازی محسن چاوشی و تنظیم‌های او و همراهی اردوان کامکار ساخته شده.
3
ابراهیم
0
2
ابراهیم نام نهمین آلبوم استودیویی محسن چاوشی است که با ترانه‌های حسین صفا و نیز تنظیم‌های محسن چاوشی، فرشاد حسامی و شهاب اکبری و با نوازندگی عادل روحنواز و میثم مروستی و توحید نوری، ۱۱ شهریور ۹۷ منتشر شد.تعداد قطعات آلبوم در ابتدا ۸ قطعه و پس از دریافت مجوز ارشاد به ۶ قطعه کاهش یافت؛ ۲ قطعه از این آلبوم در داخل ایران فقط به صورت مجازی و از سامانه ۷۸۰، بیپ تیونز منتشر شده است.
4
لنگه کفش
0
1
نام سومین آلبوم غیر رسمی محسن چاوشی است . پس از انتشار آلبوم "خودکشی ممنوع" چندین کار به شکل غیر رسمی و ترک به ترک منتشر شد. همین قطعات در زمستان سال ۱۳۸۴ تبدیل به آلبوم سوم محسن چاوشی شدند و به نوعی باعث به وجود آمدن آلبومی ناخواسته شدند. آهنگ‌سازی و تنظیم این آلبوم را خود محسن چاوشی انجام داده است. ترانه سرایان: حسین صفا، و امیر ارجینی.
5
سلام آقا
0
1
یک آلبوم موسیقی ایرانی است که در دی ۱۳۸۸ منتشر شد. این آلبوم به مناسبت ماه محرم با صدای محسن چاوشی، رضا صادقی، محمد علیزاده و مهدی یغمایی منتشر شد.
6
ژاکت
0
1
نام دومین آلبوم استودیویی محسن چاوشی است که با ترانه‌‌های امیر ارجینی، حسین صفا، علی مهرگان و محسن چاوشی، همچنین شعری از کیکاووس یاکیده و نیز تنظیم‌های محسن چاوشی، محمدرضا آهاری و شهاب اکبری ساخته شد. آهنگسازی کلیه قطعات با محسن چاوشی بوده‌است.
7
هشت
0
1
به مناسبت ولادت امام رضا (ع) آلبوم هشت با محسن چاوشی، رضا صادقی ، علی اصحابی ، امین رستمی ، بابک جهانبخش ، علیرضا شهاب ، حامی و رضا یزدانی منتشر شد. آلبوم هشت که به مناسبت ۸/۸/۸۸ سالروز میلاد علی بن موسی الرضا تهیه شده بود در اردیبهشت ۱۳۸۹ وارد بازار موسیقی کشور شد.
8
پرچم سفید
0
1
نام پنجمین آلبوم استودیویی محسن چاوشی است که با ترانه‌های حسین صفا و اسلام ولی محمدی و نیز تنظیم‌های محسن چاوشی، کوشان حداد، سینا حجازی، امیر جمال‌فرد و شهاب اکبری ساخته شد. آهنگسازی کلیه قطعات با محسن چاوشی بوده است.
9
من خود آن سیزدهم
0
1
نام ششمین آلبوم استودیویی محسن چاوشی است که با اشعار شهریار، مولانا، وحشی بافقی، باباطاهر و خیام و نیز تنظیم‌های شهاب اکبری، کوشان حداد، امیر جمال فرد و محسن چاوشی ساخته شد.آهنگسازی کلیه قطعات با محسن چاوشی بوده است.
10
من و ما
0
1
نام یک آلبوم موسیقی پاپ گروهی است که در شهریور ۹۳ در ۱۱ قطعه منتشر شده‌است.
11
پاروی بی‌قایق
0
1
نام هفتمین آلبوم استودیویی محسن چاوشی است که با ترانه‌های حسین صفا، روزبه بمانی و حسین غیاثی و نیز تنظیم‌های محسن چاوشی، امید حجت، کوشان حداد و امیر جمال‌فرد در تاریخ ۱۶ مهر سال ۱۳۹۳ در بازار ایران پخش شد. میکس و مستر آلبوم پاروی بی قایق توسط کریس بائونر در آلمان انجام شده است.
12
نفرین
0
0
آلبوم نفرین ۱۳۸۲ نخستین آلبوم غیر رسمی محسن چاوشی بود که بدون مجوز رسمی از جانب وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی روانه بازار شد و موفقیت قابل توجهی برای چاوشی به ارمغان آورد. آهنگ‌سازی و تنظیم تمام ۸ آهنگ این آلبوم را خود محسن چاوشی انجام داده است. ترانه سرایان: حمید مصدق، حسین صفا، ستاره کاظمی، مژگان عباسی، مریم حیدرزاده و محسن چاوشی.
13
خودکشی ممنوع
0
0
سال ۱۳۸۴ روانه بازار موسیقی ایران شد. آهنگ ساز: محسن چاوشی. تنظیم و اجرای موسیقی: محسن چاوشی (تنظیم نهایی نشده است). ترانه سرایان: امیر ارجینی. حسین صفا. محسن یگانه. بهاره مکرم و محسن چاوشی. همخوانان: حامد هاکان و محسن یگانه.
14
متأسفم
0
0
نام چهارمین آلبوم رسمی محسن چاوشی است که با ترانه‌های حسین صفا، امیر ارجینی، محسن چاوشی، ترانه مکرم و یاحا کاشانی ، مدیریت تولید فربد معدنی وتنظیم ‌های شهاب اکبری ساخته شد. آهنگسازی کلیه قطعات با محسن چاوشی بوده است.
15
یه شاخه نیلوفر
0
0
نام نخستین آلبوم استودیویی محسن چاوشی است که با ترانه های حسین صفا، امیر ارجینی، اسلام ولی محمدی و نیز تنظیم های محمدرضا آهاری ساخته شد. آهنگسازی کلیه قطعات با محسن چاوشی بوده است. یه شاخه نیلوفر بهترین آلبوم سال ۱۳۸۷ (سال انتشارش) و قطعۀ «کجاست بگو» از این آلبوم بهترین قطعۀ پاپ آن سال شد.
16
حریص
0
0
نام سومین آلبوم استودیویی محسن چاوشی است که با ترانه‌های امیر ارجینی، حسین صفا و علی بحرینی و نیز تنظیم‌های کوشان حداد، شهاب اکبری، محسن چاوشی، امیرحسین سرگزی و امید حجت ساخته شد. آهنگسازی کلیه قطعات با محسن چاوشی بوده‌است. میکس و مسترینگ کلیه قطعات: کوشان حداد. میکس و مسترینگ قطعه بوف کور: استودیو پاپ (حمید آداب). ضبط کلیه قطعات: استودیو شخصی محسن چاوشی.
17
خاص
0
0
آلبومی در سبک موسیقی ترنس است که با صدای محسن چاوشی، فرزاد فرزین، علی اصحابی، شهاب رمضان، بابک جهانبخش، پیام صالحی، مهدی مدرس، مازیار فلاحی و رضا یزدانی منتشر شد.
18
دلصدا
0
0
آلبوم دلصدا با ۷ قطعه از محسن چاوشی، فریدون آسرایی، فرزاد فرزین، شهاب رمضان، بهنام صفوی، مهدی یغمایی، شاهد صادق پور پخش شد.
فکر می‌کنید این لیست ناقص است؟ آن را کامل‌تر کنید...